Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adrian-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adrian-A4

  1. hahahahahahah!!!
  2. Teraz tylko mechanika, zbieram kasę na przesiadkę na c6
  3. niby tak tylko ten plastik jeszcze co jest regulacja mógłby być czarny tak jak guzik i wajcha i by było idealnie ;D
  4. Pokazuj ten środek, też bym chciał fotele w brązie:D ale mam granatowe wnętrze i nie pasi
  5. no i co,że 1.6? ważne się fajnie prezentuje to tylko dwie rury, a nie np jak wkładają Pakiet s4 do 1.9 diesla
  6. zderzak było kupić odrazu na dwu rurkę ;D
  7. a kto to się odezwał !! jak tam autko coś się działo?
  8. Fajnie też zderzaczek wyszedł, jestem ciekawy efektu na żywo Pokaż jakieś zdjęcia z bliska
  9. Pomaluj ją w kolor
  10. Te końcóweczki to 95mm?
  11. Kiedy ten tył s line wleci?
  12. Pasuje zresztą jak dla mnie jasny kolor auta to i zero chromu oprócz znaczków ;D
  13. Dużo dużo słabiej świeci, z tego co wyczytałem to żarnik traci swój żywot Teraz pytanie czy lepiej to odrazu wymienić, czy jak chwilę pojeżdżę to się nic nie stanie?
  14. Kartonik zmiażdżył ;D
  15. Około 800 zł. Panowie potrzebny jest nowy żarnik?
  16. na razie nic nie robię jedynie rzeczy eksploatacyjne. Myślę o sprzedaży Ostatnio zauważyłem pod autem z lewej strony jakiś wyciek, no więc pojechałem na kanał i się wszystko wyjaśniło, okazało się że intercooler jest rozszczelniony, wiec zrobiłem parę rzeczy przy okazji -intercooler -dwie poduchy silnika -napinacz paska alternatora -pasek -złącze elastyczne wydechu (było dziurawe, przy zdejmowaniu pękło na pół ) Po pracach spadł śnieg więc pojechałem polatać po lotnisku szkoda,że brak Q. A tak wyglądała po blachy zasłonięte
  17. Adrian-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki Panowie druga sprawa, przestały mi świecić lampki w drzwiach i oświetlenie nóg od strony pasażera, fis nie pokazuje otwartych drzwi, ale jak drzwi dobrze nie domknę to wszystko się świeci, i fis pokazuje otwarte drzwi. Co sie stało?
  18. Adrian-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam panowie, za niedługo będę wymieniał intercooler, 1.9 tdi awx, pytanie czy podejdzie bez problemu intercooler od 2.5 tdi czy po przeróbkach?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.