Treść opublikowana przez Adrian-A4
-
[B6 AVJ] 1.8TQ Dolphin Gray sedan
no to jest bardzo fajny patencik ;D
-
Strefa Śmiechu
hahahahahhahahahaha
-
[B6 AVJ] 1.8TQ Dolphin Gray sedan
wywal grille w chromie
-
[B6 BFB] srebrzysto czarne quattro
fajna dokładki w kolor rób
-
[A4 B6] Black S-line Avant w klekocie
Dobra sztuka też śmigam na motulu, ale ostatnio ludzie chwalą liqui moly bardziej niż motul
-
[B6 BFB] A4 1.8T QUATTRO AVANT
jest co modzić ;D
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
no fajny ten małysz
-
Strefa Śmiechu
haha
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Folia z allegro http://allegro.pl/folia-do-zmiany-koloru-lamp-25x50cm-zolta-retro-i5194415674.html Od świecenia nic sie nie dzieje + do tego auto stało cały dzień na słońcu i jest wszystko git
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Przede wszystkim dla wyglądu, ale słyszałem kiedyś, że żółte światło bardziej ''przebija'' się przez mgłę
-
A4 b6 AVF 1.9 TDI 131 ... PROJECT FULL OPCJA
emblemat S4
-
przyciemnianie tylnych lamp
też jestem ciekaw jak to jest
-
Telefon w podłokietniku.
to jest połączone jakoś z radiem czy jak?
-
Telefon w podłokietniku.
Witam. U mnie w małyszu uchwyt na telefon jest w podłokietniku, telefonu nie było jak kupiłem auto. Mam parę pytań, na jaki to telefon? Czy to jest ori i czy ktoś wie jak to działa? Mam fotki tego sprzętu
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Tak w środku jest granat;)
-
Strefa Śmiechu
ja prawie płakałem przy oglądaniu !
-
Co to za felga?
ktoś , coś?
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Oddałem na reklamacje na poczcie, zobaczymy co z tego będzie, a już tylko brakowało mi ramki s-line do robienia przodu Dzisiaj korzystając z braku dokładki postanowiłem obkleić halogeny, bo folia od dwóch tygodni leżała Na zdjęciu nie widać, ale w nocy świeci na ciemniejszy żółty ^_^
-
przyciemnianie tylnych lamp
fajnie to wygląda
-
Co to za felga?
kojarzy ktoś tą felgę ?
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Dawaj więcej fot ! Kozacko na nich wygląda...
-
Jakie rozmiar opony na oryginale felgi 17 s-line 7,5 cala
no problemo
-
Jakie rozmiar opony na oryginale felgi 17 s-line 7,5 cala
Masz tu jak to u mnie wygląda 225 45 17 , zawiecha 1ba
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Jest idealna nawet bez bixów
-
[B6 AMB] Granatowy Czworołap ze stajni Audi
Oki