Treść opublikowana przez michu123
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
michu123 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieVSSZZZ1MZB045366
-
Hałas z tylnego rozrządu w Audi A4 B5 1.8T ANB
1.8t do najcichszych nie nalezy a na filmie normalny dzwiek nic tam niepokojącego nie slychac
-
Czy olej Fuchs Titan GT1 Flex 3 5W40 będzie pasował do Audi A4 B5 1.8T?
Niewiem zawsze lalem lm higtech audi wystrojne na 268koni I jak bo juz niewiem czy lac czy zamawiac co lałem zawsze lm high tech?
-
Czy olej Fuchs Titan GT1 Flex 3 5W40 będzie pasował do Audi A4 B5 1.8T?
Tyle ze juz kupilem ten cholerny olej😭
-
Czy olej Fuchs Titan GT1 Flex 3 5W40 będzie pasował do Audi A4 B5 1.8T?
Ale nie spelnia normy 502 czy jakos tak mi gosciu mówil i niewiem teraz
-
Czy olej Fuchs Titan GT1 Flex 3 5W40 będzie pasował do Audi A4 B5 1.8T?
-
Jak zakodować centralny zamek w Audi A4 B5?
Po wymianie bateri udalo sie dzieki wilekie za pomoc
-
Wypadanie zapłonu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Wystarczy nieszczelny dolot i juz wypadnie zaplonu albo podkladki pod wtryskami u mnie to samo
-
Jak zakodować centralny zamek w Audi A4 B5?
Zadną z tych metod recznie nie moge za chiny zakodować tego dziadostwa a nie mam kompa nawet kierunkowskazy nie reagują przy probie kodowania
-
Jak zakodować centralny zamek w Audi A4 B5?
Niestety ale to nie dziala próbowałem kilka razy
-
Jak zakodować centralny zamek w Audi A4 B5?
Witam po wymianie pompki centealnego zamka auto zamyka wszystko tylko z kluczyka wlozonoge w drzwi z pilota niestety nie dziala czy da sie to zaprogramowac jakos bez podlaczania kompa?
-
Numer pompki centralnego zamka w Audi A4 B5
Rozebralem boczek i zobaczylem nr tak jak pisales tylko literka na koncu to ,,D'' zamowilem juz taką a powiedz jak odczepić te 2 wezyki bo zacholere nie mogłem ich odpiąć i zeby zakodowac pilot do pompki nowej trzeba kompa czy da rade reczenie?? Bo wkladając kluczyk w zamek to chyba powinno działać zamykanie bez niczego?
-
Centralny nie zamyka bagażnika
Witam padla mi pompka centralnego zamka w a4b5 98r WAUZZZ8DZWA023203 kluczyk bez alarmu otwieranie z pilota domykanie szyb i otwieranie równiez wie ktos jaki numer powinna miec?
-
Numer pompki centralnego zamka w Audi A4 B5
Witam padla mi pompka centralnego zamka w a4b5 98r WAUZZZ8DZWA023203 kluczyk bez alarmu otwieranie z pilota domykanie szyb i otwieranie równiez wie ktos jaki numer powinna miec?
-
Włącznik świateł do Audi A4 B5
Dobra czyli ten powinien pasowac dzieki za pomoc
-
Włącznik świateł do Audi A4 B5
Panowie mam pytanie zepsól mi sie wlacznik swiatel drogowych audi a4b5 1.8t sedan 97r WAUZZZ8DZWA023203 czy ten bedzie pasowal on jest dzielony czy musi byc razem z manetką wycieraczek?
-
Problem z ogrzewaniem
Witam od dluszego czasu mam dziwny problem z cieplym powietrzem w kabinie rano gdy odpale auto i sie nagrzeje to troche dmucha tym letnim powietrzem ale gdy ostrzej go przeciągne to przestaje grzac i leci zimne pomaga zgaszenie auta i ponowne odpalnie i znowu zaczyna leciec cieple i tak ciagle sie dzieje co może byc przyczyną tak dziwnej usterki?
-
Sprzęgło
Chlopaki czy sprzeglo od awx bedzie pasowalo z dwumasą orginalna od 1.8t czy trzeba zalozyc komplet od awx??auto ma 230km i 340 niuta
-
Sprzęgło
2 lata temu wyjmowana byla skrzynia i mechanik stwierdzil ze dwumas jwst jak nowy
-
Sprzęgło
Nic nie szarpie przy ruszaniu ani przy gaszaniu
-
Sprzęgło
Czy wymieniac tez trzeba dwumas?
-
Sprzęgło
Witam od kilku dni mam dziwny problem jadac w trasie gdy wcisne gaz do oporu np na 4 biegu przy 4000tys obr to obroty lecą na 4600 i ponownie spadaja na 4000tys i auto dopiero zaczyna przyspieszac i dzieje sie to na kazdym wyzszym biegu czy to padające sprzęgło?
-
1.8t wypadanie zaplonu
Witam czy w AEB jak bedzie wypadanie zaplonu to wyskoczy blad na vagu???czasem mam losowe lekkie szarpniecia na jalowym biegu i lekko obroty wtedy falują z 850 na 950obr ale brak bledów na kompie, a swiece cewki modul jest nowe
-
Jakie amory i sprezyny
WAUZZZ8DZWA023203
-
Jakie amory i sprezyny
Witam potrzebuje sprezyn i amortyzatory na przod ale nie wiem jakie kupic i jakie bedą pasowac