Treść opublikowana przez paulo77
-
Spociki w Skierniewicach
Też tak sądziłem, ale jednak z zatrzymaniem było dużo lepiej niż z ruszaniem. Zresztą jak tylko wyjechałem z osiedla na główniejszą drogę było o niebo lepiej bo chłopaki widocznie posypali bo już ładnie się rozpuszczało i była super przyczepna chlapa
-
Spociki w Skierniewicach
I jeszcze te [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:04_________________________________________________ Dzisiaj rano wyjezdzałem z domu o 6.00, droga była odśnieżona, ale nie posypana solą i powiem że Masakra Pomimo ESP ruszenie z miejsca zabrało mi około 10 sekund oczywiście na 2-ce i pół sprzęgle :decayed: Ale spoko, w czwartek już ma być +7 a w piątek +13 :> więc te 3 dni jakoś się przemęczę
-
[B6 ALT] Co sądzicie o tym wzorze alu
Zapomnij o tych felach Wybierz coś innego i co najmniej w 17". A oszczędzać na felgach nie radze, bo później i tak wydasz kase na prostowanie
-
Spociki w Skierniewicach
No to jeszcze pare ode mnie Aha, jak wrzucacie fotki to może tak żeby było je widac a nie same linki :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Ktoś jeszcze ma fotki ze spociku ?[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 16:18_________________________________________________
-
Spociki w Skierniewicach
No Panowie Sezon uważam za rozpoczęty !!! Dzisiejszy spocik całkiem spoko co do liczebności a rozjazd na rondzi ei potem na wiadukcie był już świetny Ps. Niedługo wrzucę swoje fotki Ps.2. Chłopoki, jak chcecie dogonić z postami Łódź to odzywajcie się troche bo tam walą posciki co chwile a u nas Llipton
-
Spociki w Skierniewicach
Nawet jak bedzie biało to sie spot'ykamy Jutro F1 rozpoczyna nowy sezon to i my musimy otworzyć nowy sezon
-
Spociki w Skierniewicach
Sorki, mój błąd. Już dokonałem aktualizacji
-
Spociki w Skierniewicach
Ok. Więc ustalamy godzinę 16.00. Ja już założyłem letnie kapcie. Wreszcie fura wygląda jak trzeba a nie jak każda inna A4 Aha, Tomek ile wychodzi na głowe za te ramki ??
-
Spociki w Skierniewicach
Ja bym Pany proponował 16.00, max 16.30 bo o 17 bedzie ciemno
-
[ALL B5] Czy silnik 1.6 daje rade na oponach 225/55 16"?
Dokładnie. Ja mam B6 z silnikiem 1.6, fele 18" 225/40 i daje rade. W w mieście osiągam dozwolone 50 a na autostradzie 130 ps. takie oponki 225/55/16 braciak ma w BMW5 ale Ty jak chcesz 16" to załóż węższe lub większą fele i wtedy 225
-
Spociki w Skierniewicach
Ja już jestem umówiony na sobote na zmiane kółek Mam tylko nadzieję, że pogoda po weekendzie będzie dla mnie łaskawa
-
Spociki w Skierniewicach
Oby słoneczko grzało co by furke można było wypolerować Oczywiście fele trzeba będzie też wypieścić po leżakowaniu co by się swieciły jak psu ja*a
-
Spociki w Skierniewicach
Ja będę się przymierzał w ten weekend do wymiany felunku na bardziej lansiarski Mam nadzieje, że pogoda będzie coraz lepsza
-
Spociki w Skierniewicach
Jak dla mnie 13-ty lepszy termin, chociaż też nie będzie lekko to jednak postaram się zmobilizować i być. Co do godziny to może jakoś 15 czy 16 ? A wstepna lista obecnosci wygladalby tak: 1. Tobi 2. Skovroon 3. Pulpit 4. Malin 5. Sebastian 6. Jojo 7. Redbull 8. Paulo
-
Spociki w Skierniewicach
A reszta ekipy
-
Spociki w Skierniewicach
A wracając do tematu Spotów to sądzę, że w marcu musimy się zmobilizować i zorganizować jakiegoś spocika :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Rób sam, będziesz mia większą radoche z efektu końcowego (o ile będzie działać )
-
Spociki w Skierniewicach
Dobra myśl Inna sprawa jak chcesz zrobić 50 odpowiedzi to dobrą radą jest pisanie w dziale Felgi Opony i pomaganie ludziom w tematach gdzie pytają o radę w doborze felg do swoich fur [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:23_________________________________________________ chyba nie przemyślałes tego co napisałeś :gwizdanie: Nieźle jesteśmy monitorowani Nawet w naszym Skierniewickim temacie gdzie sądziłem że oprócz nas nie zaklada pies z kulawą nogą
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
co do sprezyn to jak dla mnie jest super :good: optycznie jest elegancko i komfort tez na nie najgorszym poziomie :wink4: Jak na polskie drogi i "śpiących policjantów" czyli progi zwalniające to niższy zawias mija się z celem bo mozna się zwyczajnie zawiesić. Tomek może potwierdzić że pare razy poczuł jeden "szczególny" próg W Skierniewicach niedaleko miejsca naszych zlotów. Ja z tyłu mam -20/-20 i jadąc kiedyś w 4 osoby też wyhaczyłem o ten zje**ny próg Może w Irlandii są lepsze drogi i progi to wtedy możesz dać jeszcze niżej ale sądzę, że -35/-35 to idealne rozwiązanie
-
Spociki w Skierniewicach
To wreszcie ma być 50 wątków czy postów w działach gdzie naliczają Ci pisane posty ?
-
Spociki w Skierniewicach
Ja podjadę jak założe alu 18" bo na stalówkach 15" to aż wstyd I przy okazji sądzicie Pany, że można już powol szykować się na zmianę oponek czy jeszcze poczekać Ja chciałbym założyć letnie kapcie w ten weekend lub za 2 tygodnie. A jak Wy ?
-
Spociki w Skierniewicach
Taa, 700 km to jest to, ciekawe jak ze spalaniem
-
Spociki w Skierniewicach
A ja dzisiaj spacerując po warszawce natknąłem sie na to cudo
-
Spociki w Skierniewicach
Pogratulować nabytku