Treść opublikowana przez daemon
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wiesz co Slawku kolega mi to mówil bo sie tam wybiera i ma to byc w Ranizowie a data to 24.05.2009. Reszte opowiem Ci na zywo w niedziele
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Słyszałem że Nie :gwizdanie: Panowie nie ma w tym roku w rzeszowie wyscigow sa przeniesione do Ranizowa podobno
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czesc wszystkim Jak tam spocik udal sie duzo furek bylo ??? Niestety dzisiaj nieobecnosc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
o kurde to jakies fatum na audiki przyszlo bo mi tez koles przytarl zderzak na parkingu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Co to 50km na taka fure jak audi zorganizowac kierowcow na droge powrotna i mozna cos poimprezowac
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Oj Sławciu ja podjołem :gwizdanie: no tyle że 30 km od Resy A w którą strone 20km ? W strone Sokołowa lub jak kto chce Lublina
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam co do grila i dobrej miejscowki to moze by sie znalazla tylko ze 20km od rzeszowa i byloby to miejsce w ladnej okolicy las i wszystko przygotowane pod grila lawki stoly. Co Wy na to ????
-
[ALL B5] Tylne tarcze hamulcowe a łożyska
dokladnie tak ale te lozyska nie sa znowu takie drogie, tez to zmienialem juz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siema chlopaki dokladnie duzy zlot vag'a , dzisiaj krolowaly golfy ale nie ma sie co martwic za tydzien beda krolowac audiki :good:
-
Zdrowych spokojnych
Z okazji Swiat Wielkiej Nocy skladam Wam zyczenia moc milosci , jajka smacznego ,tyleczka mokrego , smacznej babeczki dwa litry wodeczki , slodkiego baranka imprezy do ranka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siemano wszystkim Z okazji Swiat Wielkiej Nocy pragne zlozyc Wam zyczenia moc milosci , jajka smacznego ,tyleczka mokrego , smacznej babeczki dwa litry wodeczki , slodkiego baranka imprezy do ranka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dokładnie spocik pierwsza klasa no i pogoda dopisala
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Postaramy sie poprawic :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no to wystawiam ucho w twoja strone a powiedz mykasz juz na 17"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czesc Marcin opowiadaj cos ciekawego co tam slychac ?? co to za akcja z tym Q7
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jeszcze nie widzialem ale jak sie pojawilo cos takiego w resie to wczesniej czy pozniej zobaczymy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witaj kolego i jak tam po zlocie dobrze adas bardzo dobrze musicie nas kiedys w resie odwiedzic :drunk:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam panowie w tak piekna pogode
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To w takim razie dibo zycze owocnych poszukiwan
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
o czesc dibo kolega juz pewnie po wymianie wiec sie i czas na forum znalazl
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Co tu taka cisza dzisiaj hmm... :gwizdanie: wiosna przyszla wiec pewnie wszyscy kapcie zmieniaja na letnie
-
[B5 ARM] Migający panel klimatyzacji
ta zaroweczka to 12V , 1.2 W ( plastikowy cokół) orginal to toschiba ( przynajmniej u mnie tak bylo ) a zamiennik robi firma osram
-
[ALL B5] Nie działa podświetlenie przebiegu
Witam Dokladnie masz spalona zaroweczke ktora podswietla licznik a zarowka ktora tam podchodzi to 12v 1.2 W ( plastikowy cokol ) i zarowke taka robi firma osram zamiennik oczywiscie, nie dawno tez wymienialem
-
[B5 AAH] Falujące obroty
Witam Tak konieczna jest adaptacja przepustnicy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to taka pogoda a zapowiedzi sa jeszcze bardziej obiecujace wiec pewnie juz wszyscy ktorzy posiadaja felunek to zarzuca na niedzielnego spota [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 20:05_________________________________________________Slawek to druga pensja wpadnie za zdjecia szybko odrobisz aparat :polew: