Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daemon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daemon

  1. wiesz co Slawku kolega mi to mówil bo sie tam wybiera i ma to byc w Ranizowie a data to 24.05.2009. Reszte opowiem Ci na zywo w niedziele
  2. Słyszałem że Nie :gwizdanie: Panowie nie ma w tym roku w rzeszowie wyscigow sa przeniesione do Ranizowa podobno
  3. czesc wszystkim Jak tam spocik udal sie duzo furek bylo ??? Niestety dzisiaj nieobecnosc
  4. o kurde to jakies fatum na audiki przyszlo bo mi tez koles przytarl zderzak na parkingu
  5. Co to 50km na taka fure jak audi zorganizowac kierowcow na droge powrotna i mozna cos poimprezowac
  6. Oj Sławciu ja podjołem :gwizdanie: no tyle że 30 km od Resy A w którą strone 20km ? W strone Sokołowa lub jak kto chce Lublina
  7. Witam co do grila i dobrej miejscowki to moze by sie znalazla tylko ze 20km od rzeszowa i byloby to miejsce w ladnej okolicy las i wszystko przygotowane pod grila lawki stoly. Co Wy na to ????
  8. dokladnie tak ale te lozyska nie sa znowu takie drogie, tez to zmienialem juz
  9. Siema chlopaki dokladnie duzy zlot vag'a , dzisiaj krolowaly golfy ale nie ma sie co martwic za tydzien beda krolowac audiki :good:
  10. Z okazji Swiat Wielkiej Nocy skladam Wam zyczenia moc milosci , jajka smacznego ,tyleczka mokrego , smacznej babeczki dwa litry wodeczki , slodkiego baranka imprezy do ranka
  11. Siemano wszystkim Z okazji Swiat Wielkiej Nocy pragne zlozyc Wam zyczenia moc milosci , jajka smacznego ,tyleczka mokrego , smacznej babeczki dwa litry wodeczki , slodkiego baranka imprezy do ranka
  12. Dokładnie spocik pierwsza klasa no i pogoda dopisala
  13. Postaramy sie poprawic :gwizdanie:
  14. no to wystawiam ucho w twoja strone a powiedz mykasz juz na 17"
  15. Czesc Marcin opowiadaj cos ciekawego co tam slychac ?? co to za akcja z tym Q7
  16. Jeszcze nie widzialem ale jak sie pojawilo cos takiego w resie to wczesniej czy pozniej zobaczymy
  17. witaj kolego i jak tam po zlocie dobrze adas bardzo dobrze musicie nas kiedys w resie odwiedzic :drunk:
  18. Witam panowie w tak piekna pogode
  19. To w takim razie dibo zycze owocnych poszukiwan
  20. o czesc dibo kolega juz pewnie po wymianie wiec sie i czas na forum znalazl
  21. Witam Co tu taka cisza dzisiaj hmm... :gwizdanie: wiosna przyszla wiec pewnie wszyscy kapcie zmieniaja na letnie
  22. ta zaroweczka to 12V , 1.2 W ( plastikowy cokół) orginal to toschiba ( przynajmniej u mnie tak bylo ) a zamiennik robi firma osram
  23. Witam Dokladnie masz spalona zaroweczke ktora podswietla licznik a zarowka ktora tam podchodzi to 12v 1.2 W ( plastikowy cokol ) i zarowke taka robi firma osram zamiennik oczywiscie, nie dawno tez wymienialem
  24. daemon odpowiedział(a) na rado251 temat w Audi A4 B5
    Witam Tak konieczna jest adaptacja przepustnicy
  25. to taka pogoda a zapowiedzi sa jeszcze bardziej obiecujace wiec pewnie juz wszyscy ktorzy posiadaja felunek to zarzuca na niedzielnego spota [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 20:05_________________________________________________Slawek to druga pensja wpadnie za zdjecia szybko odrobisz aparat :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.