-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A4 B5 94r. 1.8 manual + podtlenek gazu LGP jezdzac tylko po miescie wychodzi okolo 12/100 spalanie gazu, no i do tego dochodzi co 2 miechy benzynki za 100wke w trasie da sie zejsc do okolo 10L/100km
-
[ALL B5] Ciężko otwierające i zamyjące się drzwi
u mnie tez drzwi pasazera przednie chodza strasznie topornie. ale wersje ze rzadko uzywane bym nie wierzyl. w koncu drzwi tylne sa jeszcze rzadziej uzywane i jakos chodza idealnie
-
[ALL B5] Zębatka od ABS
właśnie ta zębata tarczka czujnika abs z tylu mi pękła. zauważyłem to dopiero jak zaczęła grzechotać i abs zaczął sie wyłączać. trochę sie ta tarcza wyrobila i jest teraz luźna i ciągle spada. zdemontowałem ja i będę miał dziś/jutro nową za ok 80zł. mam pytanie odnośnie montażu. czy ja nowa mogę zamontować bez problemu nabić na tarcze, czy musze jak wyżej najpierw podgrzać? jestem w stanie sam to zrobić bez żadnego palnika? czy z takimi rzeczami lepiej do serwisu? pozdrawiam
-
[ALL B5] Nie działa podświetlenie przebiegu
Witam, calkiem nagle przestalo dzialac podswietlenie przebiegu. dodam ze wszystkie inne zegary, wskazniki, przyciski dziala bez zarzutu. Daje obrazek zeby bylo wiadomo o co chodzi: To nie jest moje zdjecie. Czy od tego podswietlenia jest osobny bezpiecznik? na schemacie nie znalazlem niby.. Zarowki tam chyba zadnej nie ma w koncu to wyswietlacz elektroniczny. Ma ktos jakis pomysl co sie stalo? aha dodam ze licznik dziala (kilometry sie zmieniaja) nie dziala tylko podswietlenie..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, mam na imie Piotr. Calkiem niedawno zakupilem audi a4 1.8+ gazina z 1994 roku i zostalem fanem marki Interesuje sie komputerami, nowoczesnymi technologiami itp. Hoduje calkiem przyjemne zwierzaki jakimi sa ptaszniki Pozdrawiam
cochin
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta