Treść opublikowana przez 19kamis10
-
Specjalista od silników fsi
Witam, Jak w temacie poszukuje jakiegos fachowca od silnikow typu fsi. Moj to 2.0 fsi szukam kogos z łodzi lub okolic. pozdrawiam, Kamil
-
Przeróbki Łódź
Mowisz o deejay_kill ??
-
Spociki Łódzkie
Może przerobić to dużo powiedziane, ale chciałem powymieniać światła we wnętrzu na ledowe plus drzwi, nogi. Wyjąć przycisk esp bo jest w tragicznym stanie. Zregenerować przyciski otwierania szyb itd. Niby drobnostki ale ja nie bardzo mam czas się tym zająć i chętnie podjechałbym do kogoś kto ogarnia żeby się tym zajął.
-
Spociki Łódzkie
Siemka jest ktoś kto zajmuje się przeróbkami wnętrza autka i nie tylko?
-
Przeróbki Łódź
Witam czy jest ktoś z Łodzi kto zajmuje się różnego rodzaju przeróbkami w naszych b6. Mam na myśli wnętrze, ale nie tylko.
-
A4 B6 2.0 FSI AWA rolka napinacza
a jak z trwałością tego zamiennika ktoś ma jakąś wiedze?
-
Demontaż uchwytu na telefon
Tez o tym myślę wygląda to beznadziejnie tylko zastanawiam się jak potem to będzie wyglądało z tymi dziurami
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Bardzo się ciesze, że wkońcu moge do was dołaczyć. Od wczoraj stałem sie posiadaczem pieknego, chodź nie zbyt już młodego Audi a4 b6 w wersji silnikowej 2.0 fsi. Jest wiele róznych opini o tym silniku mam nadzieje, że dzięki wam dowiem się samych pozytywnych wiadomości dotyczących tego konkretnie silnika, ale te złe wiadomości nie raz także są przydatne, jednak chciałbym żeby było ich jak najmniej. Jeszcze raz serdecznie witam Kamil.