-
Separator antenowy nie dziala
Tez tak myslalem.Dzieki ---------- Post dopisany 22-01-2013 at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2012 at 17:35 ---------- Wina lezy po stronie radia.
-
Separator antenowy nie dziala
Jako ze nic podobnego co mnie spotyka nie znalazłem mam takie pytanie-jaka może być przyczyna psującego się separatora antenowego?Podłączyłem tanie radio,separator i wszystko działało może ze 2 tygodnie.Pomyslałem ze padł separator-kupiłem i zamontowałem nowy-znów radio odbierało stacje ze 2 może 3 tygodnie i same szumy znowu.Usb i karty działają normalnie.Podłączone jest wszystko ok więc co to jest???Wilgoć mnie dopadła gdzieś czy co???Miał ktoś coś podobnego?
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego bez ściągania wahaczy
Pomylilem kolejnosc podkładek-pierwszy od półosi poszedl pierscien dystansowy a pozniej podkladka sprezynowa.wiem ze to nie tak mialo byc ale wzorowalem sie na starym przegubie-trzeba koniecznie to zamienic czy tak da rade?
-
[ALL B5] Błąd 01177
Pomógłby mi ktoś rozszyfrować bład 01177 165 KWP1281 Engine Control Unit Sporadic Defective
-
[B5 AHL] Zablokowana kierownica
Witam Mialem ostatnio taki przypadek-ruszam,jade i zgasl mi silnik a wtedy o malo nie wjechalem na kraweznik-zablokowalo mi kierownice!Nie wiem dlaczego tak sie stalo i czy mial ktos kiedys podobna przygode?
-
Pierwszy taniec Pomocy
Dzieki za pomoc-Kancelaria jest ok,moze cos Dzemu wymysle.A co sadzicie jakby sie tak zapodalo http://youtube.com/watch?v=Zo27tNO3omo
-
Pierwszy taniec Pomocy
Witam Szukam kawalka na pierwszy taniec na moje wesele-kurcze nie mozemy sie zgrac z moja przyszla zonka (tylko o taniec idzie :wink4:).Ja bym tak bardziej po rockowemu poszedl ale Ona...Coz zrobic?-wiem ze to nie slubny kacik ale juz szukam wszystkiego-macie propozycje???doswiadczenia w walce z kobietkami???
-
[B5 ADR] Wymiana uszczelki zaworów i oleju ADR.. (ASB)
dzieki Dziobak 245 pozdro
-
[B5 ADR] Wymiana uszczelki zaworów i oleju ADR.. (ASB)
rozumiem ze jak chce wymienic uszczelke to nie musze zlewac oleju jesli byl wymieniany-czy tak?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[nenagh] Witam Wszystkich
pijjafca
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta