-
[B6 AWX] ktory latwiej zamontowac
po pierwsze miała po drogie nie ma tu wyszukiwarki grafiki żebym se znalazła obrazki tłumików jakie pasują ,wiec jak masz cwaniakowac to lepiej nic nie pisz
-
[B6 AWX] ktory latwiej zamontowac
cześć tak jak w temacie który było by latwiej zamontować w mojej B6 awx 1,9tdi 130 może ktorys jest plug and play albo zaden sie nie nadaje :)nie mam pojęcia jak mój samochód wyglada od dołu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/574cffe25e118944.html
-
[B6 AWX] Czy wymieniać EGR (jest zaślepiony) ?
a co sadzicie o takim rozwiazaniu? dziala to wogle? http://cgi.ebay.co.uk/NEW-EGR-Valve-Power-Pipe-VW-Golf-Audi-Seat-Skoda-Tdi_W0QQitemZ170301728880QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item170301728880&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A1%7C39%3A1%7C240%3A1318
-
[B6 AWX] Soczewka świeci ciemniej od drugiej
u mnie właśnie ta co świeci słabiej tez jest odwrócona tylko ze jeden problem bo po odwrotnej stronie niż twoja .moja jest od pobocza,może nam sie poprostu poobkrecaly te soczewy.jest wogle możliwość zamontowania jej odwrotnie? ma ktoś montowane odwrotnie soczewki a świeca mu tak samo?bo nie wiem czy tak powinno bycz czy sie przekręciło bodź poprzedni właściciel zmienił
-
[B6 AWX] Soczewka świeci ciemniej od drugiej
wiem tylko tyle ze jak patrzy sie od przodu widać znaczna różnice ;(
-
[B6 AWX] Soczewka świeci ciemniej od drugiej
tak jak w temacie jaka może być tego przyczyna ;( ?myślałam ze mam rożne żarówki,ale po wymontowaniu lampy okazały sie takie same ,na wszelki wypadek kupilam drogi zestaw i bez różnicy tez jedna jaśniejsza od drogiej .krecilam regulacja jak glopia w ta i powrotem i bez różnicy.jedyne co mi wpadło w oko to ze w jednej jak wkładam żarówkę to tym dziubkiem w tej metalowej obramce w gore a w drogie w dół ,możliwe ze poprzedni właściciel zamontował ja dogory nogami? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca3336005e7f3cae.html
-
[B6 AWX] jak ta felga by wygladała ?
a posiada ktos fotke na standarcie z 18" przy oponie 40 max 45?
-
[B6 AWX] jak ta felga by wygladała ?
chciala bym kupic felgi 18" przod 8j et35 a tył 9j et 38 mam standart zawias.czy nie beda one chamsko wystawac na boki i jakie oponki do tego proponujecie by wygladało ładnie nie obchodza mnie dziury itp dzieki
-
[ALL B6] kody kolorów nadwozia B6
dziękuję bardzo ale fotki mi nie wyswietla który to numer
-
[ALL B6] kody kolorów nadwozia B6
czesc jak albo gdze moge znaleźć kod mojego lakieru? jest to bordowa B6 z 2001
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko do miłosniów marki A4
zaneta83
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta