Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zaneta83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zaneta83

  1. po pierwsze miała po drogie nie ma tu wyszukiwarki grafiki żebym se znalazła obrazki tłumików jakie pasują ,wiec jak masz cwaniakowac to lepiej nic nie pisz
  2. cześć tak jak w temacie który było by latwiej zamontować w mojej B6 awx 1,9tdi 130 może ktorys jest plug and play albo zaden sie nie nadaje :)nie mam pojęcia jak mój samochód wyglada od dołu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/574cffe25e118944.html
  3. a co sadzicie o takim rozwiazaniu? dziala to wogle? http://cgi.ebay.co.uk/NEW-EGR-Valve-Power-Pipe-VW-Golf-Audi-Seat-Skoda-Tdi_W0QQitemZ170301728880QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item170301728880&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A1%7C39%3A1%7C240%3A1318
  4. u mnie właśnie ta co świeci słabiej tez jest odwrócona tylko ze jeden problem bo po odwrotnej stronie niż twoja .moja jest od pobocza,może nam sie poprostu poobkrecaly te soczewy.jest wogle możliwość zamontowania jej odwrotnie? ma ktoś montowane odwrotnie soczewki a świeca mu tak samo?bo nie wiem czy tak powinno bycz czy sie przekręciło bodź poprzedni właściciel zmienił
  5. wiem tylko tyle ze jak patrzy sie od przodu widać znaczna różnice ;(
  6. tak jak w temacie jaka może być tego przyczyna ;( ?myślałam ze mam rożne żarówki,ale po wymontowaniu lampy okazały sie takie same ,na wszelki wypadek kupilam drogi zestaw i bez różnicy tez jedna jaśniejsza od drogiej .krecilam regulacja jak glopia w ta i powrotem i bez różnicy.jedyne co mi wpadło w oko to ze w jednej jak wkładam żarówkę to tym dziubkiem w tej metalowej obramce w gore a w drogie w dół ,możliwe ze poprzedni właściciel zamontował ja dogory nogami? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca3336005e7f3cae.html
  7. a posiada ktos fotke na standarcie z 18" przy oponie 40 max 45?
  8. chciala bym kupic felgi 18" przod 8j et35 a tył 9j et 38 mam standart zawias.czy nie beda one chamsko wystawac na boki i jakie oponki do tego proponujecie by wygladało ładnie nie obchodza mnie dziury itp dzieki
  9. dziękuję bardzo ale fotki mi nie wyswietla który to numer
  10. czesc jak albo gdze moge znaleźć kod mojego lakieru? jest to bordowa B6 z 2001
  11. siemanko do miłosniów marki A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.