Treść opublikowana przez Pio_p
-
[ALL B5] Szum powietrza
Witam mam audi a4 (b5) powyzej 160km/h w przednich dzwiach zarowno jak kierowcy patrzac od wewnatrz w lewym gornym rogu i od pasazeraa patrzac od wewnatrz w prawym gornym rogu szumi powietrze jak jade samochodzem pow 160 km/h przycisne to miejsce na zewnatrz zamochodu to szumi jeszcze bardziej tak jakby w tym miejscu drzwi nieprzylegaly dosc mocno do karoseri ,uszczelki sa w dobrym stanie niesa popekane itp czy mozna sie pozbyc jakos tego szumu .Z gory dzieku e za odpowiedz
-
[B5 ARM] Czasami obroty skacza na 1800-3200, silnik strasznie szarpie
witam mialem podobny problem ale se z tym poradzilem ostatnio wymienialem silnik i mam drugi popsuty w zapasie przelozylem czujnik polozenia przepustnicy i wszystko bylo spowrotem ok objawy to wlasnie rosnace obraty i szarpanie pozdrawiam
-
[ALL B5] Popsuty licznik
witam ostatnio przekladalem silnik w swoim aucie audi a4 1.8t i po przeklace czasem wariuje mi licznik predkosci tz wlacza sie i wylacza przez pewien czas wskazuje 0 km/h a puzniej wskakuje na dana predkosc czy przy silniku albo skrzyni jest jakas kostka od predkosci bo moze byc luzna lub brudna ??
-
[ALL] Tarcza sprzegła
058141031A
-
[ALL] Tarcza sprzegła
Mam pytanie mechanik przy okazji wymienil mi tarcze sprzegla jednak niejestem pewien czy to wymienil bo niewiedzialem bo mi podpadl (zamowilem mu tarcze mial ja odebrac i niby niepasowala a wogole go tam niebylo i kupil w innym sklepie)poprostupokazal mi stara tarcze ale tydzien wczesniej wymienial kompletne sprzeglo z trcza wlasnie w trakim samym samochodzie jak ja mam tylko kombi (1.8 t AEB)czy da sie po numerze na tarczy sprawdzic z ktorego roku produkcji ona jest bo ja mam 95 a tamto audi bylo 97 ,tarcza jest orginalna od audi wiec najprawdopodobniej bedzie mila tyle lat co samochód ??
-
[B5 AEB] Wymiana silnika
mam pytanie czy silnik od golfa IV 1.8t bedzie pasowac do mojego audi a4 1.8t
-
[ALL B5] wymaina silnika 1.8t
witam mam pytanko zmieniam silnik mam 1.8t czy bedzie pasowac ten sam silnik tylko od golfa IV 1.8t??
-
[B5 AEB] popsuty silnika 1.8t
Witam mam audi a4 1.8t zapalila mi sie kontrolka od oleju sprawdzilem stan oleju i go dolalem po kinlunastu kilometrach ponownie sie zapalila i samochud zgasl i nie kreci?? Czy silnik sie zatarl czy moze cos innego
-
[ALL B5] wymiana licznika
Mam audi a4 1995 r chcialem wymienic liczniki czy one beda do mnie pasowac liczniki znajduja si ena allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=465172806&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
-
[ALL B5] zdjecie boczków
ta sruba w uchwycie jest pod plastikiem gdzie jest sterowanie szyba?? szukalem cos na ten temat na forum i nieznalazlem nic chyba ze inni uzytkownicy inaczej to nazywaja
-
[ALL B5] zdjecie boczków
Witam jak mozna zdjac przednie boczki od dzrzwi odkrecilem dwie srubki u gory i staralem sie na sile oderwac boczek ale nic z tego co trzyma ten boczek ??
-
[B5 AJM] Wymiana listwy i boczków
witam podlacze sie troche pod temat chce zdjac boczek tylko boje sie zeby go nie rozwalic bo juz blende od glosnika rozwalilem jak zdjac ten boczek odkrecilem dwie male srubki u gory boczkow na poczatku i na koncu za co mam szarpac rzeby sie ten boczek odczepil ,czy moze najpierw cos trzeba zdjac ??? dzieki z gory za pomoc
-
[ALL B5] Głosniki w Audi a4
tylko ja mam sedane ale moze to sie komus przyda czekam na dalsze wiadomosci
-
[ALL B5] Głosniki w Audi a4
witam mam 6 glosnikow w samochodzie niegraja mi tylne glosniki w kosce iso sa 4 kable tak jak by byly to tylko kable od glosnikow z przodu .Gdzie lacza sie kable od glosnikow z tylu szukalem ich za radiem ale niema tam zadnych wolnych kablow wiec domyslam sie ze gdzies sa polaczone .głosniki sa seryjne od audi .Z gory dziekuje za pomoc
-
[ALL B5] Lampy zespolone
a robiles cos takiego ??ze tam jest tak napisane to niekoniecznie tak musi byc bo chcial bym zeby ktos jeszcze mi potwierdzil ze tak robil wlasno recznei albo byl przy czyms takim
-
[ALL B5] Lampy zespolone
na forum znalazlem to http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t41121.0.html;highlight=lampy+zespolone+przestawi odnosnie lamp od anglika czy mozecie potwierdzic mi to ze lampy od anglika przednie beda dobre w polsce po przestawienie,czy to da sie samemu przestawic jaesli nie ta jaki jest koszt -/+ 50 zl zalezy mi na szybkeij odpowiedzi poniewaz musze podjac decyzje odnosnie zakupu lamp zespolonych od anglika dziki z gory
-
[B5 AFF] Pytanie o lampy
witam chce sobie zmienic przednie lampy na poliftowe mam pytanko czy waszym zdaniem lepiej kupic lampy depo czy lampy waleo ale od anglika i czy jak kupie te lampy od anglika to bedzie problem z przestawieniem soczewki ,wystarczy jak bede mial wtyczki od tych nowych lamp to wystarczy przelozyc tylko kabelki?? dali byscie rade podeslac mi jakis link z opisem gdzie ma byc jaki kabel ?? adzieki z gory za pomoc
-
[ALL] karta pojazdu
Witam czy ktoś starał sie o zwrot czesci pieniedzy za karte pojazdu samochodu sprowadzonego zza granicy ktora kiedys kosztowala ok 500 zł
-
[B5 AEB] Turbina czerwona od gorąca
Witam ja niemam gazu a turbina po ostrej jezdzie jest czerwona myzlicie ze jak bym wyciol kata to tak by niebylo ,czym moze to byc ewentualnie spowodowane
-
[B5 AEB] Wymaina turbiny w 1.8T
Witam mam audi a4 1.8T(150KM) chcaił bym zmienic na turbine czy w mocniejszym silniku 1.8T jest taka sama turbina czy inna czy jak jest inna czy mozna ja wstawic do mojego silnika w celu zwiekszenia mocy co by trzeba w takim razie jeszcze wymienic
-
Montaż radia Concert II bez can-bus w Audi A4 B5
witam czy ktos juz podlaczał radio concert w audi a4 b5 przed liftem bez can-busa tak jak np jest na instrukcji http://www.audiworld.com/tech/elec86.shtml .Ogulnie chce se kupic to radio http://www.allegro.pl/item435380392_radio_concert_audi.html i niemam zamiaru jeszcze kupowac can-busa czy jest taka mozliwosc
-
[B5 AEB] wężyk z kolektora
dziki ale to forum jesat za***iste
-
[B5 AEB] Wymiana termostatu
"wiekszosc czasu''-temperatura byla 90 stopni czsem wskoczyla np na 91,92 89 bo nie jechalem samochodem tylko w miejscu stal bo niechcialo mi sie przestyawaic samochodow w zaleznosci jak tam przygaowalem temp sie minimalnie zmieniala termostat jest wahler
-
[B5 AEB] Wymiana termostatu
hee no jest wszystko niedoczytalme do konca heee dzieki[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 22:29_________________________________________________witam ponownie sprawdzilem tem,perature na klimatroniku i przez wiekszosc czasu pokazywalo 90 o.C a sprzalka nie byla postawiona na pion byla na przedostatnie kresce od pionowej strzalkik
-
[B5 AEB] Wymiana termostatu
a jak mozna sprawdzi ta temp przez klimatronika