Treść opublikowana przez Pio_p
-
[B5 AEB] wężyk z kolektora
Witam zdejmowalem kolektor i przy zdejmowaniu wyapdl mi wąż(niebyl on podlaczony z jednej strony ) ,wycgodzi on z kolektora jednak nie wiem gdze wchodzi drugi koniec ?? zdjecie wężyka na stronie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7509ac99fb235783.html
-
[B5 AEB] Wymiana termostatu
Witam wymienilem termostat poniewaz nie trzymal temperatury i teraz silnik sie zagrzewa ale brakuje mu grubosci kreski do 90 czy to normalne ??
-
[ALL B5] wymiana zegarow
Ja mam silnik benzynowy i napewno kupie nowsze zegary tesh od benzyny tyle ze beda juz mialy bialer podswietlanie !!
-
[ALL B5] wymiana zegarow
Witam mam audi a4 z 95r chce zmienic na zegary nowsze zegary gdzie jest fis ale mam wywalone ta ten fis niechce nic przerabiac zalezy mi na bialym podswietlaniu zegarow czy bez przerubki po samym przelozeniu nowych zegarow wszystko bedzie ok ??
-
[B5 AEB] Montaz instalacji Gazowej silniki 1.8T
Witam wszystkich chce założyć instalacje gazową do mojego samochodu (Audi A4 1.8T) polecono mi instalacje Stag-4 firma AC Reduktor Silver KME co wy na to cena 2600 Zł??Zgóry dziekuje za pomoc
-
[ALL B5] Zablokowane radio beta cc
mielem odlaczony akumulator na kilkanascie godzin i powlaczeniu to samo ??
-
[ALL B5] Zablokowane radio beta cc
walsnie znalazalem to zrobilem tak co prawda dluzej niz dwie godziny i nie zadzialalo ??
-
[ALL B5] Zablokowane radio beta cc
Witam dostalem radio jednak jest ono zablokowane mam do niego ksiarzke z pierwotnym kodem na wyswietlqaczu pali sie safe 2 nieda sie wpisac kodu czy jest jakas mozliwosc zeby odblokowac to radio ??dzieki z gory
-
[B5 AEB] Zdjecie oznaczen audi
dzieki ziom Pozdro
-
[B5 AEB] Zdjecie oznaczen audi
Witam jak bnajlatwiej bez wiekszych uszkodzen zdjac z tylnej klapy znaczek audi i oznaczenia (a4,1.8t) ??
-
[B5 AEB] Klimatyzacja -niesprawna
mialem podlaczone niebylo bledow ale jak bylo okienko od klimatyzacji to bylo tam (OFF)??
-
[B5 AEB] Klimatyzacja -niesprawna
Witam kupilem samochud mam tam klimatronika jednak niedziala co mam najpier zrobic zeby doprowadzic klimatyzacje do ladu oczywiscie jak jest to mmozliwe najmniejszym kosztem ,poprostu niechce zeby jakis frajer naciagnol mnie na niewiadomo na jakie koszty naprawy diekuje z gory za pomoc pozdrawiam Pio_p
-
[B5 AEB] [B5 APU] Problem z poziomem oleju - ubywa
Witam mam audi a4 1.8t przebiek orginalny 220000 km ubywa mi olej co prawda przejechalem nim dopiero 1000 km dystans ten byl przejechany przy bardzo dynamicznej jezdyie nawet bardzo , ubylo mi ok 300-400 ml oleju ,z rury nieleci dym ,wyciekow wiekszych niema ,czym moze to byc spowodowane, czy jest sens to naprawaic ?? dzieki z gowy za odp pozdrawiam Piotr * nie używaj prefixu ALL jeżeli tego nie potrzeba - określa się wtedy konkretnie kod silnika - Łukasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Staem sie posiadaczem audi a4 1.8 T pozdro dla wszystkich posiadaczy a4