Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pio_p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pio_p

  1. Pio_p opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam zdejmowalem kolektor i przy zdejmowaniu wyapdl mi wąż(niebyl on podlaczony z jednej strony ) ,wycgodzi on z kolektora jednak nie wiem gdze wchodzi drugi koniec ?? zdjecie wężyka na stronie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7509ac99fb235783.html
  2. Pio_p opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam wymienilem termostat poniewaz nie trzymal temperatury i teraz silnik sie zagrzewa ale brakuje mu grubosci kreski do 90 czy to normalne ??
  3. Pio_p odpowiedział(a) na Pio_p temat w Audi A4 B5
    Ja mam silnik benzynowy i napewno kupie nowsze zegary tesh od benzyny tyle ze beda juz mialy bialer podswietlanie !!
  4. Pio_p opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam audi a4 z 95r chce zmienic na zegary nowsze zegary gdzie jest fis ale mam wywalone ta ten fis niechce nic przerabiac zalezy mi na bialym podswietlaniu zegarow czy bez przerubki po samym przelozeniu nowych zegarow wszystko bedzie ok ??
  5. Witam wszystkich chce założyć instalacje gazową do mojego samochodu (Audi A4 1.8T) polecono mi instalacje Stag-4 firma AC Reduktor Silver KME co wy na to cena 2600 Zł??Zgóry dziekuje za pomoc
  6. mielem odlaczony akumulator na kilkanascie godzin i powlaczeniu to samo ??
  7. walsnie znalazalem to zrobilem tak co prawda dluzej niz dwie godziny i nie zadzialalo ??
  8. Witam dostalem radio jednak jest ono zablokowane mam do niego ksiarzke z pierwotnym kodem na wyswietlqaczu pali sie safe 2 nieda sie wpisac kodu czy jest jakas mozliwosc zeby odblokowac to radio ??dzieki z gory
  9. dzieki ziom Pozdro
  10. Witam jak bnajlatwiej bez wiekszych uszkodzen zdjac z tylnej klapy znaczek audi i oznaczenia (a4,1.8t) ??
  11. mialem podlaczone niebylo bledow ale jak bylo okienko od klimatyzacji to bylo tam (OFF)??
  12. Witam kupilem samochud mam tam klimatronika jednak niedziala co mam najpier zrobic zeby doprowadzic klimatyzacje do ladu oczywiscie jak jest to mmozliwe najmniejszym kosztem ,poprostu niechce zeby jakis frajer naciagnol mnie na niewiadomo na jakie koszty naprawy diekuje z gory za pomoc pozdrawiam Pio_p
  13. Witam mam audi a4 1.8t przebiek orginalny 220000 km ubywa mi olej co prawda przejechalem nim dopiero 1000 km dystans ten byl przejechany przy bardzo dynamicznej jezdyie nawet bardzo , ubylo mi ok 300-400 ml oleju ,z rury nieleci dym ,wyciekow wiekszych niema ,czym moze to byc spowodowane, czy jest sens to naprawaic ?? dzieki z gowy za odp pozdrawiam Piotr * nie używaj prefixu ALL jeżeli tego nie potrzeba - określa się wtedy konkretnie kod silnika - Łukasz
  14. Staem sie posiadaczem audi a4 1.8 T pozdro dla wszystkich posiadaczy a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.