dark121oo8

PB

Osiągnięcia dark121oo8

Reputacja

1. Cześć wszystkim. Mam problem mianowicie postanowiłem po roku czasu wrócić z Licznika z fisem do licznika vdo z 96 wraz z upływem roku doszło mi 10 tys km i chciałem zkorektowac ten licznik to aktualnego stanu. Owszem udało mi się to lecz zaczęła mi mrugać kropka pomiędzy km od skasowania. Otóż moje pytanie miał może ktoś z was taki problem? Jak sobie z tym poradzić. Z góry dziękuję za pomoc Zapomniałem powiedzieć jak montowałem liczniki z fisem przebiegu udało mi się ustawić epromem, zaś przy powrocie do tego licznika na epromie występuje błąd "unknown software version" , a ustawienie udało mi się po wielu próbach na can+k commander
  2. dark121oo8

Fis i manetka

dzięki wielkie tak własnie o to chodziło:)
  3. dark121oo8

Fis i manetka

Witam wszystkich. Czy mógłby ktoś podesłać mi rozpiskę jak podłączyć kostkę czerwoną od fis-a pod manetkę avant ?
  4. Zobaczymy w razie czego mam jeszcze lakier to najwyzej zrobie zakurz
  5. Wiem, czekam na wolny czas aby spolerować cały lakier. Na razie śa prysnięte elementy i tyle w ten weekand postaram się spolerować.
  6. Witam wszystkich. Przyszedł w końcu czas abym się przedstawił na forum. Na imię mam Dawid, zostałem posiadaczem audi b5 avant rocznik 96 od lipca 2016 roku. Kupiłem go od znajomego który nim jeździł spory czas i postanowił zmienić na coś innego, pech chciał, że parę chwil przed sprzedaż zdarzył mu się wypadek i cały przód był do naprawy, Mimo to postanowiłem odkupić go od niego i tak się zaczęła cała przygoda. Od razu po zakupie musiałem w nim wymienić: - Chłodnicę klimatyzacji + nabicie - Maskę - Lampy - Polakierować zderzak Z racji tego że lampy były dzielone postanowiłem od razu zmodyfikować je na zespolone i oto był efekt: A tutaj już po większości pracy zewnętrznych, przy okazji malowania zderzaku i maski pomalowałem też tylny zderzak, lewy błotnik, lewe tylne nadkole oraz prawe drzwi pasażera, a teraz auto czeka na polerkę lakieru. W Planach po wypłacie - Zmiana foteli na skórzane - Licznik fis z pomocą Marcin_Franz- Zmiana kierownicy na skórzaną - Przyciemnienie szyb -Wygłuszenie wnętrza + wymiana głośników - Zmiana felg na 17" badz 18"
  7. Witam wszystkich. Jestem Dawid i pochodzę z Łodzi.
  8. Witam. Postanowiłem zmienić w swojej a4 licznik bez fis-a na fis i tutaj moje pytanie czy jest ktoś w Łódzkim kto zna się na tym i mógłby pomóc? niestety ale chyba troszeczkę przerasta mnie to zadanie