-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Dev tego się właśnie boję
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Nie no tak zła to nie jest
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Czym latasz kolego?A co Cię to hehe A bo jestem ciekaw, a Ty co taki Ciekawy? Hej TURU patrząc po opisie latam dokładnie takim samym jak ty
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Dzięki zajade w przyszłym tygodniu bo teraz braki w portfelu (mo)
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Ok super napewno skorzystam a pora jaka odpowiada? Do południa czy po?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Witam kolegów spotkacie się w niedługim czasie na jakimś spocie chciałbym żeby ktoś ogarnięty spojrzał na moje autko i powiedział mi co nieco dajcie znać chętnie podjadę pozdo
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Witam panowie kiedy się spotykacje na jakimś spocje w Słupsku chciałbym podjechać poznać kolegów ? poz Marcin
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Prośba o rozkodowanie VIN
Witam mam tą samą prosbe co kolega jeżeli nie byłoby kłopotu to proszę o rozkodowanie vin WAUZZZ8E33A237661 z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam Marcin.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dobry wieczór jestem nowy na forum pozdrawiam wszystkich jest tu ktoś z okolic Ustki?
marcinzx
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta