Treść opublikowana przez barfol112
-
SPOTY RADOMSKIE
w radomiu nie ale w goździe tym jak na zwoleń lecisz jest dobry gazowanik tani i zna się na tym
-
rozpórka na kielichy
jaka rozpórka będzie pasować do audi a4 b6 1,8 T avant zawieszenie gwintowane ? a może ktoś ma na sprzedaż taką oryginalną to pisać i jeszcze pytanie mówią że na gwincie szybko mi kielichy rozwali prawdo to że w audi tak się może stać ? i jakie powody są takich usterek ?
-
SPOTY RADOMSKIE
patrząc na pogodę weekend nie będzie zbyt piękny
-
SPOTY RADOMSKIE
ostatnia niedziela maja w przyszłym tygodniu w toporni mają rozpoczęcie sezonu vagi a kto sie wybiera ? jakaś stronka z info co będzie na fb jest ? jak jest to prosze o link
-
SPOTY RADOMSKIE
siama kto sie na auto-wieś-show wybiera do skaryszewa ?
-
Rozpórka górna
do mojego trumnowozu będzie pasowała ? http://allegro.pl/rozporka-kielichow-audi-a6-c5-c5lift-oryginal-audi-i5349171775.html
-
Moja czarna A4 B6 1.8T :-) aktualizacja 27.03.2016
tak o te na drzwiach w chromie maleńkie elementy a naprawdę wiele daje to jak juz ktoś sie z tym zabawi postaw mu piwo i niech ci zrobi chromy na drzwiach i progi pod kolor będziesz miał porównanie i takie pytanie czym najlepiej zaciski pomalować żeby nie schodził kolor ? sorry że w twoim poście pisze
-
Moja czarna A4 B6 1.8T :-) aktualizacja 27.03.2016
myślę że jest ładna aluski mogła by mięć w chromie jak i listwy przy szybach rozjaśniło by ją ale to każdy ma swoje gusta jedni wolą brunetki inni blondynki i zamiast malować proponuje dokupić progi bardziej kanciaste zamiast malować oczywiście dokupić w kolorze lub pomalować
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie
-
SPOTY RADOMSKIE
Powitać jestem nowy jak coś głupiego napisze to mnie zj***ć