fazikowy

PB+LPG

Osiągnięcia fazikowy

Reputacja

1. Czarny avant na tablicach SZ i klubowych ramkach widziany chwile po 15 na DK88 na wysokości gliwickiej strefy w kierunku Bytomia. Obmrugane ale chyba za słabo
  2. Srebrny Avant B6 na blachach SCI i klubowych ramkach widziany przed 12 na rondzie pod starostwem powiatowym w Cieszynie
  3. Cześć, Z tego co się orientuje nie ma możliwości tego odkręcić w urzędzie. Najprościej napisać nową umowę K-S i Tobie zostaje tylko wyrejestrować samochód w urzędzie, jednak gdy stary-nowy właściciel będzie chciał je ponownie przepisać na siebie to będzie musiał ponieść standardowe opłaty jak przy rejestracji.
  4. "będzie Pan zadowolony" do zobaczenia na gliwickich drogach
  5. fazikowy

Bluetooth Parrot

Oczywiście, że tak. Ciągle tak robię w aucie służbowym. Jeżeli jesteś sparowany z urządzeniem, to włączając odtwarzacz muzyczny na telefonie głos zostaje przekierowany bezpośrednio na urządzenie Parrot, czyli tak jak w przypadku rozmów bezpośrednio na nagłośnienie w samochodu.
  6. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Nazywam się Tomek i pochodzę z Gliwic. Od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 B5 1.8 125KM. To moja pierwsza przygoda z Audi, jednak nie pierwsza z grupą VAG... i na pewno nie ostatnia