Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marioxxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marioxxxx

  1. W drzwiach czy przy pompce? Przy pompce te grubasy calutkie, wąż do bagażnika tez cały ale w drzwiach nie patrzyłem. Zajrzę i odpowiem co tam widziałem
  2. Witam mam mały problem bo gdy było ciepło to pompka działała super. Otwierała,zamykała drzwi i bagażnik nawet wlew paliwa Ale teraz jesienią gdy jest zimno i naciskam na pilocie żeby mi drzwi otworzyło bo np. pada czy wieje to autko mnie w balona robi i ten słupek w drzwiach co sie podnosi gdy się otwiera,WYCHODZI DO POŁOWY i mogę tak stać i prosić a mnie nie wpuści. Muszę kluczem przekręcić i wtedy otwiera wszystko. To coś w drzwiach ? Bo pompka ładnie zamyka ale z otwieraniem jak wyżej.
  3. marioxxxx odpowiedział(a) na marioxxxx temat w Audi A4 B5
    Rdza na materiale? Skąd to nie wiem. Kupiłem 2 miesiące temu i jakoś nie dawno się ten materiał odchylił. Patrzę coś pomarańczowego odchylam a tu takie coś. :-o
  4. marioxxxx opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Pozdrowionka. Ostatnio odchyliła mi się taka materiałowa szmatka z podłokietnika w drzwiach z tyłu. I ukazała się taka sprawa http://www.tinypic.pl/6w2l3pue6zpy Czy to grzyb/pleśń/wilgoć?
  5. Już po problemie. Przekręcała się na bok a ja po ciemku patrzyłem i nie zwróciłem na to uwagi. Do zamknięcia.
  6. Witam chciałbym wymienić żarówkę z tyłu tą nad cofania. Sedan,przedlift,95r. Lampy są te starsze,ze stopami na bokach. Ściągam tą ala tapicerkę,panel z żarówkami też ale ta od mijania jest jakby na kablu od panelu i osobno osadzona. Jak to cholerstwo wyciągnąć?
  7. No nie. Tu wystaje wahacz...wgl jakoś inaczej ale to mniej ważne. Odpowiedzcie mi czy te felgi 5x112 7,5Jx17" et56 nie będą o nic tarły i jakie opony powinny pasować i wsio
  8. No może faktycznie wyolbrzymiłem te felgi chodzi o to by nie tarła ani uderzała o nic wewnątrz. W suzuki tak miałem więc teraz się martwie. pasowała by ta fela i et? Jakie oponki polecasz?
  9. Sprostowanie : Chcem kupić felgi o wymiarach: 5x112 7,5Jx17" et56. Autko bez gleby,czy będzie ocierać o cokolwiek bo duże et? Jakie opony dobrać na 7,5" felge 17-tke?
  10. Witam. Mam zamiar zrobić swap hebli z przodu. Czytałem że trzeba jarzma,większe tarcze i zaciski. Znalazłem takie jarzmahttp://allegro.pl/jarzma-451-pod-tarcze-312mm-leon-golf-arl-asz-i5614406467.html . Czy robiąc swap mogę dać nacinane/nawiercane czy normalne? Potrzeba tarcz 340mm a zaciski mogą być te co mam? Autko: A4 b5 95r 1.6
  11. Nie nie wpada. Zacisk lekko mokry jakby od wody
  12. Płynu hamylcowego. (!) Taka objawów nie ma narazie oprócz plamek przy dłuższym parkowaniu i miganie tej diody
  13. Od jakiegoś czasu moja dziewczyna zauważyła że coś miga koło żyda. Myślałem że mało płynu. Dziś wychodząc z pracy zauważyłem taką małą plame koło opony. http://zapodaj.net/ccc626baf9e2f.jpg.html Czy to może być to samo co ma kolega? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/326202-wyciek-plynu/#entry4555419
  14. marioxxxx opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Z góry sorki jeżeli wybrałem zły temat ale wydaję mi się że to będzie tu Otóż nie paliły mi się małe lampki w podsufitce,kupiłem żaróweczki i dalej nie świecą więc rozbieram i widzę że d*pki żarówek z niczym się nie stykają. Czegoś brakuje? http://zapodaj.net/b14c32d67289e.jpg.html http://zapodaj.net/30d86a38ba65f.jpg.html http://zapodaj.net/f99c624bd5254.jpg.html
  15. Jest to mój pierwszy temat...więc chce iść w stronę zderzaka i czy da się do serii wstawić jakieś fajne postojówki? Widziałem w b6 chyba takie żółte i ja też chce :-D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.