Treść opublikowana przez marioxxxx
-
Lużny lewarek manuala
Dzięki zwrócę na to uwagę.
-
Lużny lewarek manuala
Witam. W mojej skrzyni dość często biegi muszę zmieniać siłą,nie zawsze ale zazwyczaj gdy jest zimne autko. Czasami też gdy dam na luz na światłach i chcę ruszyć to jedynkę muszę "pchnąć". Drugi niepokojący mnie problem to ze gdy jadę i puszczę gaz,lewarek się jakby rusza,trzęsie przez chwile. To samo jak nagle przyśpieszę
-
ELM327 BT/WIFI do Audi
A znalazłbyś takie pod kapka? Nie chce kupić bybla
-
ELM327 BT/WIFI do Audi
Witam. Mam smartfona z Windowsem 10. Dziś znalazłem Car Scanner na ten system. Piszą że współpracuje z ELM327 BT albo WIFI. Tylko ze w v 1.4 bo niby v 2.1 ma bugi. Polecicie coś dobrego z tego urządzenia? Koniecznie v1.4 lub 1.5
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Mam pytanie w jakich pinach w pompce przedliftowej wezmę plus dla otwierania z pilota dla tego siłownika i mikrostyków? Chce żeby gdy auto zamknięte to mikrostyki nie miały prądu a jak otworzę z pilota to żebym mógł sobie guzikiem z listwy otworzyć
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Tak wiem. Mi chodzi o kostkę która daje prąd. Bo klapę mam z polifta i inne kostki lampek są w blendzie, dodatkowo styki, zamek i siłownik. W przedlifcie jest tylko na światełka a zamek na podciśnienie. Dlatego chce wiedzieć czy kostka przy pompie w tej i w tej wiązce jest taka sama i czy bez wymiany pompki mogę wymienić.
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Czy wiązka z polifta podpasuje do przedlifta? Chodzi o wtyk w pompkę bo 3 guziki na pilocie są. Tylko nie wiem czy wiązka podejdzie pod pompkę bo mam przedliftowa a chce wsadzić poliftowa z mikrostykami itd. Mam klapę z polift.
-
Montaż listwy tylnej klapy z mikrostykami
Obie wiązki mają taką samą kostkę przy pompce?
-
Montaż listwy tylnej klapy z mikrostykami
Witam. Ostatnio kupiłem tylną klapę od polifta(goła klapa bez niczego). Moje Audi jest z 95r więc wiadomo kostki od światełek są inne i nie ma od tych mikrostyków. Kupiłem do niej listwę, elek. siłownik i te końcówki do lampek i styków. Macie pomysł jak podłączyć by siłownik otwierał klapę oraz by mikrostyki działały? Czy muszę całą wiązkę szukać do bagażnika?
-
Przemieszczenie sie drzwi?
Witam. Mam taki problem bo od jakiegoś czasu z pilota nie można było otworzyć drzwi,kołek podskoczył lekko i się schował. Teraz musze dodatkowo włożyć klucz przekręcić i otworzyć trzymając przekręcony.Na dodatek listwa drzwiowa z przodu kierowcy jest nieco niżej niż z tyłu. Możliwe ze zamek padł? Czy drzwi regulować?
-
Oryginalny wzmacniacz
Witam mam okazję kupić oryginalny wzmak Audi wymontowany z kombi za 50zł, sprawny. Co wy na to?
-
Wybicie kapsli
Właśnie dopiero teraz zajarzyłem. Kurde ni było tematu
-
Wybicie kapsli
Witam. Mam okazje kupić felgi ładne od kumpla. Problem że z beemki. Czy da radę wybić te środkowe kapsle i wstawić na wymiar logo Audi? Czy macie jakieś ciekawsze pomysły?
-
Boczki z A6
Witam. Widziałem dzis A6 z podobnymi boczkami drzwi. Z przodu są niemal podobne. Czy pasowałyby do A4 ?
-
Wplyw akymulatora na prace silnika
Silnik wytwarza prąd przez alternator i ładuje baterie. Jesli aku jest zdechłe to nie naladuje za dobrze. Elektryka będzie działać dopóki masz paliwo. Jak auto zgaśnie to może być problem przez aku bo nie zakręci. Mialem tak w suzuki, auto stalo miesiąc a aku było do niczego. Gdy wlaczylem zapłon ledwo sie lampki zapaliły. Wymień jak najszybciej bo będzie katować rozrusznik i alternator.
-
Wplyw akymulatora na prace silnika
To chyba tylko alternator. Może nie doładowywać lub ładować za dużo
-
Wielkie białe...na korku oleju
No to zamawiamy Dzięki wielkie
-
Wielkie białe...na korku oleju
Mhm. I nic się nie poprzestawia? Wiecie to Audi z tym trzeba delikatnie.
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Nie wiem ja klapę kupiłem polift bo moją uszkodziły jakieś żule albo koksy spod dyski
-
Jaki olej , czy robić płukankę?
Podczepię sie. Jaką płukankę i olej LongLife polecacie?
-
Wielkie białe...na korku oleju
Właśnie tak planuje.Płukanka , wymiana oleju i filtry(powietrza i paliwa przy okazji). Jeśli nie pomoże to termostat sprawdzę. Ale to nie powinno być zepsute. Ledwo 10km zrobię o silnik ma 90*C. Tak jak być powinno.
-
Wielkie białe...na korku oleju
Do pacy jeżdżę 25km w jedna stronę. Najkrótszy dystans jaki mogę zrobić to 9km. Auto do tego czasu grzeje do 70*C
-
Wielkie białe...na korku oleju
Witam. Dziś dolewałem sobie płynu do spryskiwaczy i pokusiło mnie odkręcić korek do oleju. Cały spód korka był w takiej białej czy kremowej mazi poświeciłem latarką i z prawej strony pełno podobnej kolorami mazi. Sprawdziłem organoleptycznie płyn chłodnicy ale z nim jak najbardziej w porządku. Więc chyba poprzedni właściciel musiał wymienić uszczelkę. Teraz mam zamiar zrobić płukankę i wlać nowy olej. Czy idę w dobrą stronę? Czy trzeba coś innego zrobić? Jaką płukankę polecacie i półsyntetyk?
-
Pomoc w przygotowaniu otwierania bagażnika z pilota
Na razie uchylanie. Mam klapę polift i muszę jeszcze listwę znaleźć. Dzieki za pomoce :-) A co d pompki. Mam klucz z scyzorykiem. Jest zamykanie, bagażnik i otwieranie. Zamykanie/otwieranie działa normalnie więc podejrzewam ze bagażnik też zadziała
-
Centralka pilota do Clio I
Jak zamontować centralkę nexon do Clio I 93r? Gdzie to podłączyć