Treść opublikowana przez marioxxxx
-
Interfejs + Laptop czy Skaner ?
Okej to zaczynam szukać czegoś
-
Interfejs + Laptop czy Skaner ?
Ja mam wybór albo skaner za 100zł albo laptop chociaż do 250zł. Ile mniej więcej czasu potrzeba na logi statyczne i dynamiczne? Bateria która trzyma 2 godziny wystarczy?
-
Interfejs + Laptop czy Skaner ?
Kabel mam, taki niebieski. Działałem na nim ale laptop padł i pomyślałem że zamiast brać kompa mogę kupić mini skaner za 100zł. Czy notebooki beda się nadawały?
-
Interfejs + Laptop czy Skaner ?
Krótka piłka, kabel i laptop czy skaner viakena za 110zł? Posłuży to do znajdywania, usuwania błędów, adaptacji i takie tam. Nic nadzwyczajnego
-
Uszczelki przedniej szyby
Witam. Dziś zauważyłem że w prawym górnym rogu przedniej szyby napuchło pewnie od rdzy uszczelka. Czy da się zdjąć tą uszczelkę co idzie od prawej strony z góry na dół i jakoś to zabezpieczyć? Podejrzewam że może lać mi się tędy deszczówka
-
Podłączenie seryjnego zamka centralki
Witam czy jest gdzieś na forum jak podłączyć oryginalną centralne zamka? pompkę na 3 kostki zamiast na dwie? Bo mam u siebie na 2 kostki i centralne z allegro i tsk myślę czy da rade zamontować seryjną
-
Wężyk z silnika przed przepustnicą
Tak ona wygląda u mnie. Zdjęcie robione wieczoremhttp://ifotos.pl/z/qrhsxxe
-
Wężyk z silnika przed przepustnicą
Więc możliwe że tędy ucieka mi olej? Często spada poniżej max i dochodzi fo min na bagnecie a ta rurka cała spocona jest
-
Wężyk z silnika przed przepustnicą
Bardziej ta krótka i prosta
-
Wężyk z silnika przed przepustnicą
Dzięki za odpowiedź. Zauważyłem że oba końce są mokre od oleju, nie zbyt mocno ale jednak. Więc tylko tą rurkę wymienić czy jest coś jeszcze?
-
Wężyk z silnika przed przepustnicą
Witajcie, przy wymianie pasków zauważyłem krótki wężyk który idzie od silnika do rury przed przepustnicą. Jest na dodatek cały mokry chyba w oleju. Co to może oznaczać i co to jest? Dodam że prawdopodobnie jest owinięty taśmą izolacyjną
-
Wymiana przepływomierza-adaptacja?
Eh to trzeba szukać kompa. Bo przepustkę adaptowałem bez vaga
-
Wymiana przepływomierza-adaptacja?
Cześć, w końcu dorwałem przepływkę i będę wymieniał i tu moje pytanie czy adaptuje się ją vagiem czy jak z przepustnicą-sama to zrobi?
-
Dobry gazownik Zgorzelec/Lubań/Bolesławiec
U nich nie ale podobno w Żarkach koło Zgorzelca jest super fachowiec
-
Zderzaki z allegro-laminaty
Znalazłem wyglądający jak z S4 a oryginały drogie. No nic, zacznę szukać przedlifta
-
Połamany wiatrak-łożysko
Strasznie szumi ten wiatrak więc chyba wymienie wszystko odrazu by był spokój. Ja miałem tyle szczęścia że cały wiatrak ogólnie jest dobry tylko jedna łopatka odłamała się od tego rantu co jest dookoła i przy uruchomieniu biła o silnik i dlatego ja wyciąłem ale już zamówiłem komplet łożysko+wisko
-
Zderzaki z allegro-laminaty
Witam. Czy te laminaty są warte uwagi? Nie mogę znaleźć zderzaka przedniego pod kolor a reszta kosztuje 400+zł i do ego malowanie...Myślałem o tanim laminacie i pomalowaniu go, miał ktoś do czynienia z tym materiałem?
-
Mocowanie sprezyny na amortyzatorze
No o ten talerzyk chodzi. I to na każdym amorku można wybić go niżej? Mi się zdawało ze to część stała bo skoro można bić w dół to jak wytrzymuje to ciężar auta?
-
Mocowanie sprezyny na amortyzatorze
Witajcie. Mam do sprzedania komplet amorków i znalazł się chętny ale pyta mnie o coś czego nie rozumiem. O nr tego mocowania co trzyma sprężynę na amorku. Tylko że tam nie ma żadnych nr... Jak to znaleźć i czy w ogóle taki nr jest. Raczej to jest na stałe z amorem więc nie powinno?
-
Połamany wiatrak-łożysko
Witam. Jakiś czas temu pękło mi jedna łopatka w wiatraku. Oderwałem ją i jeździłem dalej. Ale zaczęło strasznie wyć. Uważam że łożysko miało bicie i się rozsypało. Czy wystarczy wymiana łożyska i wiatraka czy całe wisko?
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
Nie lepiej kupić bo tych nie wyrzucę. Myślałem o tym "spawie na zimno" nie powinno puścić? Kiedyś kleiłem dziurę w baku i trzymało :]
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
Mam pytanko, kupiłem oryginalne ringi z passata plastikowe więc je musze przykleić. Jaki klej polecacie i który nie puści w dużej temperaturze?
-
Przedmuchanie kanałów nawiewu
Witam,chciałbym odgrzybić tymi cudownymi preparatami do klimatyzacji i nagrzewnic autko. Problem taki że na instrukcji piszę by włączyć nawiew wewnętrzny a u mnie w nagrzewnicy nie ma tego guzika. To mam to puścić tam gdzie jest filtr kabinowy? Pod maskę?
-
Boczne ranty tylnej szyby
Czyli śmiało mogę zdejmować? ?
-
Boczne ranty tylnej szyby
Witajcie,czy te ranty po bokach tylnej szyby w sedanie na zewnątrz są wymienialne? Musze zdjąć te gumki bo gdzieś tam mi przecieka a nie chce nic urwać czy połamać