Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marioxxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marioxxxx

  1. Ja mam wybór albo skaner za 100zł albo laptop chociaż do 250zł. Ile mniej więcej czasu potrzeba na logi statyczne i dynamiczne? Bateria która trzyma 2 godziny wystarczy?
  2. Kabel mam, taki niebieski. Działałem na nim ale laptop padł i pomyślałem że zamiast brać kompa mogę kupić mini skaner za 100zł. Czy notebooki beda się nadawały?
  3. Krótka piłka, kabel i laptop czy skaner viakena za 110zł? Posłuży to do znajdywania, usuwania błędów, adaptacji i takie tam. Nic nadzwyczajnego
  4. Witam. Dziś zauważyłem że w prawym górnym rogu przedniej szyby napuchło pewnie od rdzy uszczelka. Czy da się zdjąć tą uszczelkę co idzie od prawej strony z góry na dół i jakoś to zabezpieczyć? Podejrzewam że może lać mi się tędy deszczówka
  5. Witam czy jest gdzieś na forum jak podłączyć oryginalną centralne zamka? pompkę na 3 kostki zamiast na dwie? Bo mam u siebie na 2 kostki i centralne z allegro i tsk myślę czy da rade zamontować seryjną
  6. Tak ona wygląda u mnie. Zdjęcie robione wieczoremhttp://ifotos.pl/z/qrhsxxe
  7. Więc możliwe że tędy ucieka mi olej? Często spada poniżej max i dochodzi fo min na bagnecie a ta rurka cała spocona jest
  8. Bardziej ta krótka i prosta
  9. Dzięki za odpowiedź. Zauważyłem że oba końce są mokre od oleju, nie zbyt mocno ale jednak. Więc tylko tą rurkę wymienić czy jest coś jeszcze?
  10. Witajcie, przy wymianie pasków zauważyłem krótki wężyk który idzie od silnika do rury przed przepustnicą. Jest na dodatek cały mokry chyba w oleju. Co to może oznaczać i co to jest? Dodam że prawdopodobnie jest owinięty taśmą izolacyjną
  11. Eh to trzeba szukać kompa. Bo przepustkę adaptowałem bez vaga
  12. Cześć, w końcu dorwałem przepływkę i będę wymieniał i tu moje pytanie czy adaptuje się ją vagiem czy jak z przepustnicą-sama to zrobi?
  13. U nich nie ale podobno w Żarkach koło Zgorzelca jest super fachowiec
  14. Znalazłem wyglądający jak z S4 a oryginały drogie. No nic, zacznę szukać przedlifta
  15. Strasznie szumi ten wiatrak więc chyba wymienie wszystko odrazu by był spokój. Ja miałem tyle szczęścia że cały wiatrak ogólnie jest dobry tylko jedna łopatka odłamała się od tego rantu co jest dookoła i przy uruchomieniu biła o silnik i dlatego ja wyciąłem ale już zamówiłem komplet łożysko+wisko
  16. Witam. Czy te laminaty są warte uwagi? Nie mogę znaleźć zderzaka przedniego pod kolor a reszta kosztuje 400+zł i do ego malowanie...Myślałem o tanim laminacie i pomalowaniu go, miał ktoś do czynienia z tym materiałem?
  17. No o ten talerzyk chodzi. I to na każdym amorku można wybić go niżej? Mi się zdawało ze to część stała bo skoro można bić w dół to jak wytrzymuje to ciężar auta?
  18. Witajcie. Mam do sprzedania komplet amorków i znalazł się chętny ale pyta mnie o coś czego nie rozumiem. O nr tego mocowania co trzyma sprężynę na amorku. Tylko że tam nie ma żadnych nr... Jak to znaleźć i czy w ogóle taki nr jest. Raczej to jest na stałe z amorem więc nie powinno?
  19. Witam. Jakiś czas temu pękło mi jedna łopatka w wiatraku. Oderwałem ją i jeździłem dalej. Ale zaczęło strasznie wyć. Uważam że łożysko miało bicie i się rozsypało. Czy wystarczy wymiana łożyska i wiatraka czy całe wisko?
  20. Nie lepiej kupić bo tych nie wyrzucę. Myślałem o tym "spawie na zimno" nie powinno puścić? Kiedyś kleiłem dziurę w baku i trzymało :]
  21. Mam pytanko, kupiłem oryginalne ringi z passata plastikowe więc je musze przykleić. Jaki klej polecacie i który nie puści w dużej temperaturze?
  22. Witam,chciałbym odgrzybić tymi cudownymi preparatami do klimatyzacji i nagrzewnic autko. Problem taki że na instrukcji piszę by włączyć nawiew wewnętrzny a u mnie w nagrzewnicy nie ma tego guzika. To mam to puścić tam gdzie jest filtr kabinowy? Pod maskę?
  23. Czyli śmiało mogę zdejmować? ?
  24. Witajcie,czy te ranty po bokach tylnej szyby w sedanie na zewnątrz są wymienialne? Musze zdjąć te gumki bo gdzieś tam mi przecieka a nie chce nic urwać czy połamać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.