Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marioxxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marioxxxx

  1. Mniej więcej tak. Brakuje zamka i sterownika
  2. No wiadomo. Ale nie wiem jak wzrokowo te części wyglądają by znów nie wsiąść bubli jak niedawno złą listwę do tablic
  3. Witam. Przymierzam się do reznania otwierania klapy z pilota. Z tego co czytałem potrzebuję zamka na dwa cięgna, sterownik i siłownik. Mam pilot z trzema guzikami ale nie wiem czy rzeczywiście będzie działać. Czy taki pasuje? Alarmu nie mam, drzwi zamyka i otwiera normalnie.
  4. Naprawione. Nie przełaczyłem całkiem w prawo na podsufitce Idiota ze mnie
  5. marioxxxx opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Wymieniałem klapę od bagażnika z przed na polift. Tam niestety inaczej jest listwa oświetlająca tablice i zamek. Z tym mam najwięcej problemów. Z przedlifta jest cos Ala pompka gdzie dmuca powietrze by otworzyć. W pliftowym zamku już tej pompki nie ma. Bębenek wymieniłem ale nie wiem co z tą pompką.
  6. Witam. Ostatnio siadło mi oświetlenie wnętrza gdy otwiera się drzwi. Lampka po zapaleniu tym pstryczkiem na górze działa i świeci. Po ustawieniu na drzwi nie zapala się. Gdzie znajdę te czujniki? Rok 95 sedan
  7. No ja bym wysłał za 30zł ale jakaś łajza zmierzyła na magazynie i o 3 cm za dużo miała i zwrócili:\
  8. Już mnie coś trafi zaraz. Nie mogę znaleźć dobrego kuriera dla zderzaka. Albo cena 100+ albo ze nie da rady bo przekracza wymiary. 30x50x175 w kartonie. Sendit i kurjerzy sprawdziłem. Jakies inne pomysły?
  9. W moim wiatrak ma 35cm
  10. Niestety Navi wstawić nie mogę,manualne pokrętła posiadam od dmuchawy. Jest jakiś fajny zamiennik ? Radio na 1din z wyświetlaczem? Nie musi mieć gps itp.
  11. Czyli o navi i ekranie mogę pomarzyć?
  12. Witam. Czy chcąc robić tunel pod 2din mogę zostawić pokrętła od dmuchawy? Nie mam Klimy a nie wiem czy panel od klimatronika działałby na dmuchawę. Rok auta to 95 przedlift bez Klimy ale za to z szyber
  13. Patrzyłem. InPost odpada,dhl chyba ok ale nie wiem czy jest możliwość wysłania go po paczkę.
  14. Potrzebuję kuriera który odbierze paczke (zderzak) i mi ją przywiezie. W miarę taniego Albo namiar żeby sprzedający go wysłał za nieduże pieniądze.
  15. marioxxxx odpowiedział(a) na kamcio000 temat w Audi A4 B5
    Powinien być w gumowej uszczelce z lejkiem. W sedanie u mnie jest to w błotniku koło pompki. Ona zasysa albo wydmuc**je powietrze.
  16. Cholercia rzeczywiście ;\ a jest jakiś zbliżony do LZ5L? U mnie w powiecie ciężko znaleźć z tym kolorem części
  17. Witam. Może powie mi spec albo lakiernik czy LZ5L dużo różni się od LZ5K? Są podobne,nie będzie razić oczy gdy zderzak będzie w jednym a reszta auta w drugim kolorze?
  18. Witam, czy wiatrak(plastik bez wisco) z 1.6 jest takiej samej wielkości jak od 1.8 itp? Bez klimy oczywiście?
  19. To był jedyny normalny samochodzik. Dziękuję wam za radę. Podjąłem decyzję że go naprawie. Mimo że ma gnić to i tak zrobię. To jest Audi, lubię ten wóz mimo że jest 2 lata młodszy. Nie zostawię go tak łatwo. Dzięki koledzy
  20. Inna nowina, może iskra nadziei Znajomy rodziców jest dobrym blacharzem w sensie że może wyciąć i przyspawać nowy błotnik. Mówili że jeżeli nic nie będzie trzeba naciągać to zrobi bo narzędzi do prostowania nie ma. Myślicie że gra warta zachodu czy brać od od siostry Baleno za 1400? ?
  21. A jeżeli miałbym sprzedać to za ile? Za tysiąc? Ten rocznik to klin. Ani nie opłaca się robić, za niego też dużo nie dostanę a zaraz zima i d*pa zmarznie. Nie mam czym jeździć a auta potrzebuję więc CO MAM ZROBIĆ.
  22. Zawieszenie ma niecałe 10k, oleje i filtry tez dużo nie mają. Ja myślałem żeby zrobić błotnik i ten bok przy pompce tam gdzie widać wężyk,naprostować bagażnik tak by zderzak się ładnie dopasował z lampą i tą blendą pod lampką a to przy pasie zderzaka zostawić i czymś zakonserwować. Pod zderzakiem tego widać nie będzie. Martwię się tym jak to po robocie będzie wyglądało
  23. Byłem u blacharza. Mówił że da radę jakimiś hydraulicznymi narzędziami. I na jego oko do 900zł. http://images78.fotosik.pl/1/9ae99af74d9f4374med.jpg http://images76.fotosik.pl/1/c13312ce04346dacmed.jpg http://images75.fotosik.pl/1/46c86383cd160dd9med.jpg http://images76.fotosik.pl/1/c94a799d9f701c77med.jpg http://images75.fotosik.pl/1/ab5b5ba594e64b3bmed.jpg
  24. To z profilu, 1.6 benzyna. Nie, wpadłem w poślizg na zakręcie i zaczął mi tył lecieć na bok. Obróciłem się i tyłem a raczej rogiem gdzie jest lampa uderzyłem w drzewo.
  25. Witam. Miałem wypadek,wypadłem z drogi do rowu i tyłem uderzyłem w drzewo. Klapa bagażnika do wymiany,zderzak połamany, lampa jedna zbita i prawy tylny róg powgniatany, błotnik,blacha przy pompce, pas gdzie zamek od bagażnika wygięty. Zdjęcie dodam jak ochłonę. Będzie opłacać się robić czy sprzedać na części?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.