Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spraniec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spraniec

  1. Ale nawet bez tmc to samo radio powinno Ci działać. Sprawdź na początku,co tam z tyłu radia jest. A później wzmacniacz antenowy.(podsufitka tył,jak antena)
  2. Czasami z kluczami jest problem:) Więc bez kluczy nawet nie podchodził bym... Cd to nie dvd
  3. Tak,sprawdź czy jakieś przewody luzem nie leżą,za radiem.może ktoś wyciągał i nie podłączył,wszystkiego:)
  4. Sprawdź czy masz tmc,w bagażniku. I czy wszystko z tyłu podłączone, radia
  5. Antena i wzamcniacz jest przy tylnej szybie,w podsufitce:) Pytanie kiedy to Ci się zrobiło?bo tmc jest w bagażniku z lewej strony,w schowku.
  6. Antena i wzamcniacz jest przy tylnej szybie,w podsufitce:) Pytanie kiedy to Ci się zrobiło?bo tmc jest w bagażniku z lewej strony,w schowku.
  7. Jak wychodzi żółta kostka to tak:)
  8. A wychodzi z fotela żółta?
  9. Jeszcze moduł Q . Nie będzie,z 2din tylko rns-e Następne koszta:)
  10. Nic nie zginęło!to tylko w b5...? Gałka fakt,Lucjan wszystkie zabrał:) Masz rację z tym ambi pur.dalej pachnie:)! To jest dowód???
  11. Bez szaleństw:) Zobaczcie jak to wyglądało 2lata temu,jak kupiłem Dla porównania... print screen windows image hosting no register
  12. Jak już to Lucjan miał pierwszy:))) A moja jest całkiem inna... Później podrzucę foty jak w aucie:)
  13. Jak mówiłem,kiera przyszła:) Czekam na taśmę:( upload imagem
  14. Ja też miałem taki problem :-(nawet ząbki policzyłem 21,kolega z forum z moich stron miał,pożyczył i niepasuje.widocznie ilość ząbków i grubość były róŻne.ale dobralem podobny i nabiłem.niecałe 5min roboty i po sprawie:-)a w wulkanizacji ciężko będzie kolega zjezdził pół lublina i nic.
  15. Kolego jak byś był z lublina ok jestem jutro płacę gra .wysyłka
  16. Ale to się nawet pewnie nieopłaca.żeby to był bns/rns ,chciałem takie przejściowe żeby grało,zmieniłem tunel na 2din i d..p nie gra:-(
  17. Ale wcześniej grało!gdzieś od znajomego słyszałem że koledze się tak zrobiło to musiał na 8godz zostawić i wtedy ruszyło.prawda? Na zapłonie
  18. Chyba wszystkiego już próbowałem różne kombinacje :-(
  19. Z innego auta przełożyłem i tak się stało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.