Treść opublikowana przez spraniec
-
Akcja obniżanie
W kole zapasowym
-
Akcja obniżanie
Daj zdjęcie wlepki. Ile masz od Ziemi do błotnika,tył/przód
-
Wymiana kierownicy, przeprogramowanie koszty
Graty około 250zł+ montaż kodowanie
-
POMOC! Mały tuning (A4 B6 1.8T AVJ)
Downpipe,turbo,wtryski,sztywny tip,fmic image url upload upload img img host
-
wytarte plastikowe elementy
To odrazu szukaj z b7, będzie z poprawionych materiałów,2din
-
wytarte plastikowe elementy
Tak wymienić tunel!:) To jest b6 cabrio?
-
Głośnik
I pod dekorem masz chyba 4śrubki
-
Nowe zawieszenie 22% sprawności ?
No to nieźle,dziwna sprawa. Było pojechać jeszcze gdzieś indziej,może maszyna się przywiesila ja montowalem używki 16letnie 1be i po 70% około 230tyś na 18cali Koledze sprzedałem przód z 2006 r około 270tyś i miał 73%/74% 18cali
-
Tunel 2 din a popielniczka 1 din ??
Dokładnie tak kolego
-
Tunel 2 din a popielniczka 1 din ??
Wszystkie mocowania te same,góra się trochę różni:)
-
Tunel 2 din a popielniczka 1 din ??
Podejdzie:) Ale nie wygląda to najlepiej! Chociaż kolega jeździł z 1din w tunelu 2din i nie wiedział że jest coś nie tak
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Avant:)tu chodzi o termin!czy w następnym tyg.da radę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jutro podjadę zobaczę:) Ciekawe jak z terminami
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam Panowie gdzie lub ktoś mógłby przyciemnić szyby w aucie?w dobrej cenie
-
Sterowanie lusterek
Jakie auto?
-
Radio navi Vordon 869 V2
A wcześniej był?czy zmieniłeś z ori?
-
Podłączenie wentylatora na krótko w A4 B6
Bo ma dmuchać na chlodnice, po to jest
-
Śruby antykradzieżowe i adapter do klucza
Zdjęcia masz tego?
-
Demontaż kierownicy
Odpinasz aku,odkrecasz poduszkę(torx T30 tak mi się zdaję) No i odkrecasz kierownicę klucz spline m12
-
zgrzy przy zmianie z 2 na 3. bieg, 1.9TDI
Jak dla mnie:)synchronizator 3 biegu.
-
zgrzy przy zmianie z 2 na 3. bieg, 1.9TDI
A czy jak zmieniasz z 2 na 3 i poczekasz aż zejdzie z obrotów,to wejdzie normalnie? Czy nie da się bez zgrzytu...
-
Fis nie pokazuje spalonej żarówki
Pół FIS to w b5:) Nie pełny FIS b6
-
Fis nie pokazuje spalonej żarówki
Przepraszam mówimy o b5 czy b6?
-
Fis nie pokazuje spalonej żarówki
Jesteś pewny że włącznik nie?
-
Fis nie pokazuje spalonej żarówki
Da sie:) moduł mce,włącznik świateł(nie wiem czy kabli jakiś nie trzeba,ciągnąć) Poprawka dwa piny trzeba przełożyć,kolega podpowiada:)