Treść opublikowana przez Ben3k
-
BEX Q (LY7W) z Wrocławia
Śmiesznie wyglądają te końcówki Kozak furka!
-
Problem z centralnym zamkiem przy niskich temp.
Miał, w odpowiednim do tego dziale.
-
Czy szyby z tyłu powinny otwierać się do samego końca ?
Lol, pewnie że wystaje... Nie otwierałeś nigdy tylnych szyb?
-
Spoty wrocławskie
Co jakiś czas rozkodowuje mi się kluczyk. Nie mogę otworzyć wtedy auta z pilota. Dopiero po przekręceniu stacyjki na zapłon wszystkie zamki puszczają, kluczyk się koduje i działa x czasu normalnie. Bateria wymieniana. Kluczyk pada?
-
A6C5 1.8T sedan
C5 nigdy się nie zestarzeje...
-
Mój czarny ASN
Hehe, operatorzy passatów lubią takie dodatki
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki, używał ktoś z Was jakiegoś depresatora do AVF lub ogólnie do diesla? Po przygodzie z A6 z zamarzniętą ropą w tamtym roku zastanawiam się nad prewencyjnym użyciem. Macie coś sprawdzonego czy odradzacie?
-
Spoty wrocławskie
No tak jak mówisz, czujnik jest tak ustawiony, że przy starciu 1/4 klocków zaczyna piszczeć i żąda wymiany. Złodzieje jedne, tylko by piniądze chcieli!
-
Spoty wrocławskie
Ta, ukrywałem się z moją nic nie mówiącą rejestracją DSW
-
Spoty wrocławskie
Jak nikt nie wpada na spoty ze Strzegomia jak ja jestem stamtąd co trzeba konkretnie?
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 2003r by hqr
Wymieniaj to drzewno
-
B6 DIVISION
Ok a orientuje się ktoś z aso? Czy dzwonić jutro?
-
B6 DIVISION
Czy srebrna listwa tylnego zderzaka jest taka sama w avancie jak w sedanie? Jest to do dostania w aso?
-
Spoty wrocławskie
Już wszystko wiem, Jarek dał namiary
-
Spoty wrocławskie
Mi osobiście nie przeszkadza hamownia ale nie wiem co na to moj multi
-
Spoty wrocławskie
Ktoś na spocie mi mówił o warsztacie w okolicach Św. Katarzyny który chipuje bez hamowni. Gdzie to dokładnie?
-
Spoty wrocławskie
A ja wszystkie niedziele pracujące w tym miesiącu...
-
Czy po zmianie na większą turbinę trzeba zmienić mapę?
Nie wiem, nie ten dział.
-
iCar VGate - kilka pytań
Nigdy w życiu apple
-
iCar VGate - kilka pytań
Najbardziej zależy mi na danych dynamicznych Tylko zastanawiam się czy są jakieś konkretne różnice pomiędzy BT a WiFi?
-
iCar VGate - kilka pytań
Witam, Czy ma ktoś z Was w.w urządzenie? Jaka jest różnica pomiędzy wersjami v1 a v2 oraz pomiędzy BT a WiFi?
-
Laptop na zasilaczu a bateria
Jeżeli laptopa używasz w domu w jednym miejscu i nie masz potrzeby go przenosić, można wyciągnąć baterie. Dobrze byłoby przy takim trybie pracy jednak raz w tygodniu ją wsadzić i poużywać bez kabla.
-
Nie otwiera się szyba po stronie pasażera w Audi A4 B7
Jeżeli działa sterowanie od kierowcy, to chyba średnio mechanizm ;p No tak, źle przeczytałem
-
B7 DEVIL by pprzybylsky
Straszny strup ten zderzak...
-
[B6 AVF] Czarny Avant na lustrach :) [Aktualizacja 13.09.16]
Zaktualizowano, zapraszam do podziwiania