Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ben3k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ben3k

  1. Śmiesznie wyglądają te końcówki Kozak furka!
  2. Miał, w odpowiednim do tego dziale.
  3. Lol, pewnie że wystaje... Nie otwierałeś nigdy tylnych szyb?
  4. Co jakiś czas rozkodowuje mi się kluczyk. Nie mogę otworzyć wtedy auta z pilota. Dopiero po przekręceniu stacyjki na zapłon wszystkie zamki puszczają, kluczyk się koduje i działa x czasu normalnie. Bateria wymieniana. Kluczyk pada?
  5. Ben3k odpowiedział(a) na krzysiekml temat w Audi A6/S6/RS6
    C5 nigdy się nie zestarzeje...
  6. Ben3k odpowiedział(a) na sQbaniutki temat w Audi A4/S4 B6
    Hehe, operatorzy passatów lubią takie dodatki
  7. Chłopaki, używał ktoś z Was jakiegoś depresatora do AVF lub ogólnie do diesla? Po przygodzie z A6 z zamarzniętą ropą w tamtym roku zastanawiam się nad prewencyjnym użyciem. Macie coś sprawdzonego czy odradzacie?
  8. No tak jak mówisz, czujnik jest tak ustawiony, że przy starciu 1/4 klocków zaczyna piszczeć i żąda wymiany. Złodzieje jedne, tylko by piniądze chcieli!
  9. Ta, ukrywałem się z moją nic nie mówiącą rejestracją DSW
  10. Jak nikt nie wpada na spoty ze Strzegomia jak ja jestem stamtąd co trzeba konkretnie?
  11. Wymieniaj to drzewno
  12. Ben3k odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok a orientuje się ktoś z aso? Czy dzwonić jutro?
  13. Ben3k odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy srebrna listwa tylnego zderzaka jest taka sama w avancie jak w sedanie? Jest to do dostania w aso?
  14. Już wszystko wiem, Jarek dał namiary
  15. Mi osobiście nie przeszkadza hamownia ale nie wiem co na to moj multi
  16. Ktoś na spocie mi mówił o warsztacie w okolicach Św. Katarzyny który chipuje bez hamowni. Gdzie to dokładnie?
  17. A ja wszystkie niedziele pracujące w tym miesiącu...
  18. Nigdy w życiu apple
  19. Najbardziej zależy mi na danych dynamicznych Tylko zastanawiam się czy są jakieś konkretne różnice pomiędzy BT a WiFi?
  20. Witam, Czy ma ktoś z Was w.w urządzenie? Jaka jest różnica pomiędzy wersjami v1 a v2 oraz pomiędzy BT a WiFi?
  21. Jeżeli laptopa używasz w domu w jednym miejscu i nie masz potrzeby go przenosić, można wyciągnąć baterie. Dobrze byłoby przy takim trybie pracy jednak raz w tygodniu ją wsadzić i poużywać bez kabla.
  22. Jeżeli działa sterowanie od kierowcy, to chyba średnio mechanizm ;p No tak, źle przeczytałem
  23. Straszny strup ten zderzak...
  24. Zaktualizowano, zapraszam do podziwiania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.