Treść opublikowana przez Pekus12
-
B5 1,8t quattro w 6ciu biegach?
Cześć wszystkim. Orientuje się ktoś może czy bepiątki quattro z 1,8t wychodziły ,,z fabryki,, w 6ciu biegach? Ewentualnie z czego pasuje skrzynia 6
-
Zwrotnica z ośki do quattro
Witam. Czy zwrotnica z oski podejdzie do quattro? Ośka 1.8t AEB AUTOMAT Quattro 1.8t AEB Mamual
-
Zwrotnica z ośki do quattro
Witam. Czy zwrotnica z oski podejdzie do quattro? Ośka 1.8t AEB AUTOMAT Quattro 1.8t AEB Mamual
-
Turbo z 2.7bit. Do 1.8t
Witam. Czy turbo z a4 2.7bit. Spasuje do 1.8t? Turbo ma oznaczenie 078 145 703H a ta ktpra mam zalozona ma chyba inny poczatek. Chyba 058
-
Zawias z ośki do quattro
to w takim razie mam na sprzedaż gwint z sedana ośki
-
Zawias z ośki do quattro
Witam, Amortyzatory z Ośki do Quattro pasują? Ośka to sedan a quattro to awant. Silniki roczniki itp jednakowo
-
Maglownica z audi a6 c5 do a4 b5
od kiedy a4 b5 wychodziły w s-linie? chyba fabryka ich nie wypuszczała. były tylko dodatki typu s-line. oświećcie mnie jeśli się mylę. No ok wiem że szersza te kilka centów jest ale kupując jabłka czzyt, drążki kierownicze i końcówki do a6 a do a4 są takie same
-
Maglownica z audi a6 c5 do a4 b5
A czym się różni dlaczego nie pasuje? A z jakiejś innj c5 podchodzi czy nie? Dlaczego są wystawione jako że pasuje do paska b5 a4 b5 i a6c5
-
Maglownica z audi a6 c5 do a4 b5
Witam. Mam u siebie w a4 b5 1.8t do wymiany pompę wsp. magla i układ wspomagnia do wypłukania, Pompa już idzie z AEB pytanie czy maglownica z a6 c5 podejdzie bo taką akurat mam. Prawdopodobnie pochodzi od 2.7bit.
-
Kierownica z innego samochodu
Tylko pytanie czy wielowypust pasuje
-
Kierownica z innego samochodu
NA multi mi nie zależy. tylko nie wiem z jakiego modelu może pasować bo w b5tkach fabrycznie grzania łapek nie spotkałem
-
Kierownica z innego samochodu
Witam. Czy do b5tki podchodzi kierownica z jakiegoś innego modelu? Straszny zmarzluch ciepłolubny jestem i chciałbym podgrzewaną. Widziałem w A8 i A6 tylko tych już brodziatych takowy wynalazek. Jest szansa to zaadoptować do siebie i czy gra warta świeczki
-
radio Concert - po czym poznać czy rozkodowane?
- radio Concert - po czym poznać czy rozkodowane?
Eee d*pa tam. Miałem podobny przypadek z seatowskim radiem, założyłem dla próby do innego leosia i też śmigało. Także raczej jest bez kodu- Quattro Czy tak ma być, czemu tak jest i po co to jest
No ok ok, ale rozumiem, że póki nie mam tego czujnika a moj abs jest nie sprawny to eds też nie działa? I jeżeli to usprawnię to co stanie się w sytuacji jaka opisałem wyżej tj. Jedno przednie koło w górze, ręczny zaciągnięty i puszczamy sprzęgło. wiem że pewnie znajde na forum, ale zacząłem o tym czytac jakies 20 minut temu- Quattro Czy tak ma być, czemu tak jest i po co to jest
Akurat mam 97. Masz zdjęcie konkretnie mojego. w sumie zdjęcie robiłem w trakcie remontu czegos innego ale pompke widać. Poznasz czy jest z eds czy nie bardzo?- Quattro Czy tak ma być, czemu tak jest i po co to jest
i teraz wypatrzyłem na forum, auto z eds ma pompe od abs taka w której nie ida 2 rurki z góry przykręcane a u mnie ida- Quattro Czy tak ma być, czemu tak jest i po co to jest
Jak zaciągnę ręczny to ze zrywa nic bo sie nie da:) ABS mam ale chwilowo nie sprawny bo mam zjedzony czujnik LP. A do EDS musi być chyba jakiś przełącznik na desce a takowego nie posiadam stad wnioskuje ze pewnie go nie mam- Sztanga,Gruszka Turbiny N/75 AEB
No ok. Gruszka u mnie ok, N75 rozsypany. Ale jak się to wszystko podepnie na krótko tzn bez n75 tylko na trójniku i wpina manometr to turbo bije 0,1? Czy to już jego koniec?- Sztanga,Gruszka Turbiny N/75 AEB
Ja wiem że turbo mi nie pompuje. Chce się dowiedzieć co jest przyczyna bo na pewno nie samo turbo. Nie dawno po regeneracji, ostatnio miałem ją w ręce. bez luzów itp. małe szanse że ona winna. pospinane i szczelne wszystko jest- Sztanga,Gruszka Turbiny N/75 AEB
Najlepiej jakby ktoś był z okolic Krakowa w posiadaniu B5 Q Avanta AEB który dałby sie przejechać- Sztanga,Gruszka Turbiny N/75 AEB
No właśnie. I tak 5 użytkowników mówi że ma się ruszać a nastepnych 5 ze sie nie rusza i dalej jestem wpiz****- Delikatne przeróbki licznika, jest taka opcja?
Immo o ile prawidłowe info wyczytałem było w poliftach i napewno jak trafisz licznik z a6 bo wizualnie jest podobny bardzo. Trzeba by po numerach sprawdzać- Delikatne przeróbki licznika, jest taka opcja?
Raczej na logikę inaczej wyskalowany predkosciomierz bedzie cie robił w balona/ poprawcie mnie jeśli się myle Ale chyba istnieje opcja po zakupie po prostu wstawić tam twój prędkościomierz- Delikatne przeróbki licznika, jest taka opcja?
Właśnie o to mi chodzi. Jakby ktoś potrzebował to mam licznik taki jak moj tylko własnie z dodatkowym wyświetlaczem temp A np ten z aukcji moze być coś nie tak z prędkościomierzem? np zaniżanie czy zawyżanie jeśli np nie od tego silnika co mój? I w sumie jedno pytanko jeszcze a nie chce nowego tematu zakładać. Mam pod quattronellą lacia 225x40ZR18, i jak dobrze pamiętam to fela 8,5cala szeroka czy to może wpływać na prędkosciomierz? nie jest to niby do a4 dopasowane więc wskazania mogą się różnić od rzeczywistych. - radio Concert - po czym poznać czy rozkodowane?