odgrzebie kotleta... można foto jak to u was wygląda ta rynienka bo wgl nie mam pojecia o czym mowicie również mam wode pod nogami aaa nie wiem czego mi brakuje
gdzie sprawdzić to napięcie czy dochodzi? który kabel? gdzie go dokładnie szukać? czy kabble są tylko pod słupkiem tylnym od strony kierowcy czy też są jakieś kable pod słupkiem od strony pasażera?
a ja mam taki problem ze klikając w ogrzewanie słyszę pyknięcie przekaźnika lecz nic nie grzeje... kontrolka świeci i wszystko jak by działało ale nie działa... klimatronik w lifcie
ja mam pytanie odnośnie oprawki do lifta... z czego podejdzie bez większych przeróbek? wiem, że podchodzą od new beetle z lampy tylnej oprawka stop/postój ale w ASO cena 43,50zł za sztuke... :/ jak dla mnie to zbyt wiele a w używce tylko z całą lampą
też mam problem z ogrzewaniem szybki w sedanie wgl nie działa - bezpiecznik dobry, kontrolka się zaświeta na klimatroniku ale grzania jak nie bylo tak nie ma zima się zbliża i pasuje to zrobić