Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Danbe

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Danbe odpowiedział(a) na lukasz2452 temat w 2.0
    Spróbuj jakąś blaszkę na sztywno. Może da się odratować Jeśli definitywnie nic się z tym nie da zrobić to pozostaje albo używka w niepewnym stanie albo ASO.. ostatnio zaczerpnąłem informacji o cenie: 780zł (cała gruszka). Powodzenia ;D
  2. Danbe odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemanko. jaki akumulator proponujecie do a4 b6 2.0 130 km benz-gaz? proszę o podpowiedź. Pozdro
  3. Danbe odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie bizoon. _radek_ Na forum parę osób korzystało z jego uslug. Wstawial zdjecia przed i po. Wyślę do niego. Dam znac jak wyszlo;)
  4. Danbe odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie wiem czy nie lepiej komus tego zlecic;) chlopak z forum zawołał 150 zł. Polecaja go inni forumowicze. Wstawial zdjecia i jego praca wygląda naprawdę bardzo ładnie. A sam kpl naprawczy kozztuje 100zl. Zastanawiam się czy warto ryzykować.
  5. Danbe odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie czy jest ktoś w okolicach radomia kogo możecie polecić do zrobienia renowacji przycisków climatronica, itp?
  6. Danbe odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dajcie znać gdzie i kiedy uprzedzam z góry moje audi do rajdówek nie należy
  7. Danbe odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jeśli nowi są mile widziani to również mogę jutro...
  8. Danbe odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam Wszystkich.Jestem nowym posiadaczem AUDI A4 w Radomiu. Organizujecie nadal jakieś spoty? Chętnie bym podjechał. Pozdrawiam. Przepraszam, że przerwałem temat zapiekanek
  9. Witam. Od niedawna posiadam Audi A4 z 2001 roku. 2.0 benz. Dopiero zaczynam moją przygodę z AUDI. Wcześniej poruszałem się BMW. Dlatego też chętnie zapoznam się z ludźmi z moich okolic. Pozdrawiam WSZYSTKICH.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.