-
WYMIAN SPRZĘGŁA I DWUMASY
Panowie powiedzcie mi ile kosztować mnie będzie ta nieprzyjemność, bo tak się składa, że czeka mnie już wymiana? Nie pytam o najniższą półkę cenową, tylko coś co posłuży mi bez ponownej potrzeby rozbierania wszystkiego... Silnik 2.4 ARJ 1999 FWD
-
Audi a4 b5 1999 brak grzania lusterek
Ono mi grzało normalnie tylko nagle przestało :/ Gdzie szukać usterki na początku?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z radiem też sobie poradzą? z radiem też sobie poradzą? Nie ma kogoś w Krakowie kto się tym zajmie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie macie kogoś w Krakowie lub okolicy, kto wymieni wyświetlacz w liczniku i radiu? Da się to w ogóle wymienić?
-
Montaż Fisu Lubelskie
Znacie kogoś w Małopolskim, a dokładnie w Krakowie kto wymieni/ naprawi wyświetlacz w liczniku?
-
Audi a4 b5 1999 brak grzania lusterek
Panowie, a co jeśli tylko jedno lusterko grzeje? Od strony pasażera
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
Cześć Panowie. Pomóżcie, bo zielony jestem jak szczypiorek na wiosnę w temacie sprzegła. Próbowałem już trików, które proponowaliście mianowicie, żeby na postoju, przy włączonym silniku włożyć 5bieg i powoli ruszać i jeżeli samochód zgaśnie od razu to git, jeśli nie to sprzęgło się kłania. U mnie problem przedstawia się następująco. Po przejechaniu kilku km, po tym jak silnik złapię temperaturę chcą zredukować bieg z 4 na 3 i nagle dodają gazu, silnik wkręca się na obroty, ale nie przyśpiesza od razu, tylko dopiero po chwili i w sumie tak na każdym biegu :/ Jak napisał wcześniej idziollo nie wiem czy to olej, który dostaję się do sprzęgła, czy rzeczywiście same sprzęgło już prosi się o wymianę... Pomóżcie proszę, bo wkurza mnie to podczas jazdy, a samochód chciałbym mieć sprawny i nie chce się ciągle zastanawiać co to może być :/ Dziękuję z góry
-
dziwny wyświetlacz klimatronik
Panowie, mam taki sam problem z radiem. Muszę je wymienić czy da się wymienić jakoś wyświetlacz w radiu?
-
Problem ze spalaniem i katalizatorem
a ile taki jeden kat będzie kosztował? Do tych silników są jakieś specjalne katalizatory czy po prostu standardowe jak w innych samochodach?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wszystkim. Kupiłem dokładnie dzisiaj Audi A4 B5 2.4 V6 1999r. 165KM. Jestem świeży w temacie i bardzo było by miło gdybym mógł na Was liczyć. Z góry przepraszam za głupie pytania i proszę o wyrozumiałość Ja ze swojej strony również jak tylko będę mógł to chętnie pomogę