Maesc4

Reputacja

1. Maesc4

Kodowanie lusterek

Nie chciałem zakładać nowego tematu. U kolegi w audi a5 po lifcie 2014 rok radio chorus chciałem zakodowac lusterka by automatycznie się składały po zamknięciu auta, wszystko jest zrobione tak jak w instrukcji "wrclaguna" Ale nie pojawia się opcja w radiu ?
  2. Mam powracający blad w webasto 01407, i zaczęło trochę dziwnie działać Gdzie znajduje się pompa paliwa do ogrzewania postojowego? Pompka znaleziona znajduje się koło baku przy mocowaniu tylnego zawieszenia. Paliwo jest podawane. Cały czas dymi białym dymem i uruchamia się tylko na chwilę.
  3. Osram cool Blue dobry wybór. Swiatlo jest lepsze.
  4. Pierw przeczyscilem styki I pobawilem czerwoną linka od otwierania awaryjnego, kilka dni działało A i tak skończyło się wymiana na nowy.
  5. Od anglika troche lipa jeśli masz isofix będzie po stronie kierowcy ???
  6. Maesc4

Zmiana na Led neon

Na forum kiedyś widziałem temat musisz poszukać
  7. Może spróbować zrobić adaptacje czujnika
  8. https://a4-klub.pl/topic/181375-montaz-pakietu-wewnętrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nóg-kratek-schowka/
  9. Posiadam viofo wr1 dobra jakość nagrywania sprytnie można schować kamerkę by nie była mocno widoczna.
  10. Myślałem że to się Tylko robiło na pompowtryskach, dobrze że trafiłem na ten temat
  11. Te dystanse mają dobry rozmiar pierścienia centrujacego? Może poszukać coś takiego jak eibach
  12. Czy ktoś miał okazję jeździć na oponach fulda sportcontrol2?
  13. Wiązka do modułu komfortu i kodowanie
  14. A da radę przełożyć trójkąty co przylegają do drzwi? Dałem radę trzeba ściągnąć zabezpieczenie ze sprezynki A później wcisnąć na imadle ja uzylem do zabezpieczenia trytek
  15. W innym samochodzie robiłem w poznaniu regenerację lamp i było dużo lepiej