Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateusztrb

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Stary chciałbym to wiedzieć najgorsze że to już trzeci mechanik i dalej nie wie co to puka jeden wymienił wahacze drugi pół os i i jakieś tam pierdoły trzeci końcówki drążka przegub i sprawdzil łożysko i dalej niema diagnozy
  2. Auto jak było na podnośniku były też sprawdzane łożyska jedno lekko szuni ale nieznacznie czy to może być przyczyną?
  3. Witajcie mam problem podczas jazdy i skrętu w prawo i lewo mam rytmiczne stukanie w kołach z przodu zostały już wymienione pół osie i przegub zewnętrzny lewy oraz końcówki drążka kierowniczego i wahacze pukanie dalej jest. Puka na biegu jak i na luzie co to może być? Dodam że opony są dobre sprawdzone czujnik abs też jest na swoim miejscu i nie ma możliwości aby on powodował halas.
  4. Witam mam takie pytanie przy wybieraku jest taka rurka co odprowadza wodę z podszybia czy ktoś się orientuje jaki ma nr. Seryjny pytam bo ja jej nie mam i woda leci ma na wybierak albo jaka jest jej nazwa i ona wygląda dokładnie
  5. Witam czyscilem ten przegub i dalej to samo zastanawiam się nad wymiana wybieraka co wy na to?
  6. Dzięki za odpowiedź A dostęp do tego jest od środka od kabiny czy z podspodu?
  7. Witam Was mam problem z moja a4 b6 1.9tdi 130km avf mianowicie po wizycie na myjni lub jak jest mokro skrzynia biegów ciężko chodzi drążek nie wraca na swoje miejsce i ciężko wrzucić bieg co może być przyczyną czy ktoś miał taki problem pozdrawiam
  8. Witam w moim audi jakiś czas temu wysiadlo oświetlenie wnetrza jak otwiera się drzwi, lampki działają bo jak je włączam guzikiem to święci czy ktoś z was miał taki problem i jak sobie z tym poradził
  9. A jak wykonać programowanie?
  10. Fotele takie bym chciał ale.one.tylko występują w tym kolorze w wersji Cabrio
  11. Myślałem nad fotelami ale takich jak ja bym potrzebowal to jeszcze nie wyprodukowali? A dokładniej potrzebuje coś z czerwonymi wstawkami. Kiedyś widziałem na olx fajne skórzane takie bordowe ale nie pasowały do mojego auta. Dlatego chciałem pokrowce ale teraz to.juz sam niewiem
  12. Super dzięki za odpowiedź. Ja planowałem kupić firmy pok-ter i właśnie patrzyłem że takie co mnie interesują z Eco skóry kosztują około 400 zł. Tak się zastanawiałem czy to dobrze leży na fotelu i w miarę wygląda bo 400 zł piechota nie chodzi i jak by było brzydko to bym sie wkurzył.
  13. Witajcie mam pytanie kupiłem b6 z 2003 roku i jeden kluczyk mam oryginalny scyzoryk A drugi dorabiany scyzoryk nie ma w środku wkładu do otwierania zamka centralnego ale odpalić samochod mogę. Więc moje pytanie jest takie czy mogę dokupić wkład i jakoś zaprogramować go z zamkiem?
  14. Widzę że wyglądało to nawet fajnie A jak z użytkowaniem nie było kłopotów? Z jakiej firmy kupiłeś i ile kosztowały?
  15. Witajcie chciałbym odświeżyć temat ma ktoś z was może zdjęcia jak to wygląda w rzeczywistości bo tych co tu wrzuciliscie to nie mogę odtworzyć. Jakie polecacie i czy ma ktoś z was eco skore? Bo na taką się przymierzam. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.