Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rytmiczne stukanie przód


Mateusztrb

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam problem podczas jazdy i skrętu w prawo i lewo mam rytmiczne stukanie w kołach z przodu zostały już wymienione pół osie i przegub zewnętrzny lewy oraz końcówki drążka kierowniczego i wahacze pukanie dalej jest. Puka na biegu jak i na luzie co to może być? Dodam że opony są dobre sprawdzone czujnik abs też jest na swoim miejscu i nie ma możliwości aby on powodował halas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jak było na podnośniku były też sprawdzane łożyska jedno lekko szuni ale nieznacznie czy to może być przyczyną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi.. ten mechanik ma zamiar tak na oko wymieniać po kolei co mu wpadnie do głowy, czy weźmie się za diagnozę porządną i wymieni co trzeba? To mechanik

 powinien wiedzieć co trzeba wymienić, czy łożysko nadaje się na wymianę, czy hamulce są poprawnie założone i nie powodują takich dźwięków, bo też czasami potrafią stukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary chciałbym to wiedzieć najgorsze że to już trzeci mechanik i dalej nie wie co to puka jeden wymienił wahacze drugi pół os i i jakieś tam pierdoły trzeci końcówki drążka przegub i sprawdzil łożysko i dalej niema diagnozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rytmiczne stukanie to znaczy, że nie zmienia się w zależności od tego jak szybko jedziesz ?? Czy stuka częściej jak jedziesz szybciej ?? Wciśnięcie sprzęgła coś zmienia w tempie stukania ??

Zawsze myślałem, że jak jadę do mechanika to oddaje mu auto i płace za usunięcie problemu a nie za wymienianie części w ciemno. Ale po tym forum widać, że się mylę i całe szczęście, że jeszcze nigdy nie byłem u mechanika mimo, że od 18 lat jeżdżę samochodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...