Treść opublikowana przez Mateusztrb
-
Rytmiczne stukanie przód
Stary chciałbym to wiedzieć najgorsze że to już trzeci mechanik i dalej nie wie co to puka jeden wymienił wahacze drugi pół os i i jakieś tam pierdoły trzeci końcówki drążka przegub i sprawdzil łożysko i dalej niema diagnozy
-
Rytmiczne stukanie przód
Auto jak było na podnośniku były też sprawdzane łożyska jedno lekko szuni ale nieznacznie czy to może być przyczyną?
-
Rytmiczne stukanie przód
Witajcie mam problem podczas jazdy i skrętu w prawo i lewo mam rytmiczne stukanie w kołach z przodu zostały już wymienione pół osie i przegub zewnętrzny lewy oraz końcówki drążka kierowniczego i wahacze pukanie dalej jest. Puka na biegu jak i na luzie co to może być? Dodam że opony są dobre sprawdzone czujnik abs też jest na swoim miejscu i nie ma możliwości aby on powodował halas.
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Witam mam takie pytanie przy wybieraku jest taka rurka co odprowadza wodę z podszybia czy ktoś się orientuje jaki ma nr. Seryjny pytam bo ja jej nie mam i woda leci ma na wybierak albo jaka jest jej nazwa i ona wygląda dokładnie
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Witam czyscilem ten przegub i dalej to samo zastanawiam się nad wymiana wybieraka co wy na to?
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Dzięki za odpowiedź A dostęp do tego jest od środka od kabiny czy z podspodu?
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Witam Was mam problem z moja a4 b6 1.9tdi 130km avf mianowicie po wizycie na myjni lub jak jest mokro skrzynia biegów ciężko chodzi drążek nie wraca na swoje miejsce i ciężko wrzucić bieg co może być przyczyną czy ktoś miał taki problem pozdrawiam
-
Brak oświetlenia wnetrza
Witam w moim audi jakiś czas temu wysiadlo oświetlenie wnetrza jak otwiera się drzwi, lampki działają bo jak je włączam guzikiem to święci czy ktoś z was miał taki problem i jak sobie z tym poradził
-
dorabianie kluczyka "scyzoryk" 3przyciski
A jak wykonać programowanie?
-
Pokrowce szyte na miarę Erjot
-
Pokrowce szyte na miarę Erjot
Myślałem nad fotelami ale takich jak ja bym potrzebowal to jeszcze nie wyprodukowali? A dokładniej potrzebuje coś z czerwonymi wstawkami. Kiedyś widziałem na olx fajne skórzane takie bordowe ale nie pasowały do mojego auta. Dlatego chciałem pokrowce ale teraz to.juz sam niewiem
-
Pokrowce szyte na miarę Erjot
Super dzięki za odpowiedź. Ja planowałem kupić firmy pok-ter i właśnie patrzyłem że takie co mnie interesują z Eco skóry kosztują około 400 zł. Tak się zastanawiałem czy to dobrze leży na fotelu i w miarę wygląda bo 400 zł piechota nie chodzi i jak by było brzydko to bym sie wkurzył.
-
dorabianie kluczyka "scyzoryk" 3przyciski
Witajcie mam pytanie kupiłem b6 z 2003 roku i jeden kluczyk mam oryginalny scyzoryk A drugi dorabiany scyzoryk nie ma w środku wkładu do otwierania zamka centralnego ale odpalić samochod mogę. Więc moje pytanie jest takie czy mogę dokupić wkład i jakoś zaprogramować go z zamkiem?
-
Pokrowce szyte na miarę Erjot
Widzę że wyglądało to nawet fajnie A jak z użytkowaniem nie było kłopotów? Z jakiej firmy kupiłeś i ile kosztowały?
-
Pokrowce szyte na miarę Erjot
Witajcie chciałbym odświeżyć temat ma ktoś z was może zdjęcia jak to wygląda w rzeczywistości bo tych co tu wrzuciliscie to nie mogę odtworzyć. Jakie polecacie i czy ma ktoś z was eco skore? Bo na taką się przymierzam. Pozdrawiam
-
Kto pomoże przy doborze serwa
-
Kto pomoże przy doborze serwa
Witajcie dziękuję za wasze komentarze sprawa rozwiązana okazało się że to jakaś rurka z zaworem zwrotnym który wchodzi do serwo część nowa 140 zł ale pomogło wszytko działa
-
Kto pomoże przy doborze serwa
Niestety nie znam się na tym używane serwo kosztuje około 200 zł myślę.ze to cena w.miare ok
-
Kto pomoże przy doborze serwa
Pedał hamulca po 3-4krotnym naciśnięciu robi się twardy. Pompa vacum była sprawdzana i jest ok trak twierdzi mechanik sprawdził ciśnienie i coś jeszcze i było ok
-
Kto pomoże przy doborze serwa
Witajcie mam problem z moim audi a4 b6 1.9 tdi 130km silnik avf. Problem polega na tym że najprawdopodobniej padło mi serwo tak stwierdził mechanik. Zaproponował mi kupno Nowego że sklepu lecz cena mnie trochę przeraża i chcem kupić używane. Problem polega na ten że jak wpisuje nr. Części(8e0612105m) to wyskakują mi te serwa ale z innych modelow audi np z a6 z silnikiem 2.5 czy takie serwo będzie pasowało bo nie chciałbym kupić A później odsyłać bo nie takie. Liczę na waszą pomoc A może ktoś z was ma na zbyciu. Pozdrawiam Mateusz
-
Hand free problem z zakodowaniem Nowego pilota
Witajcie posiadam w swoim audi hand Free kd 2006 czyli blokadę wtrysku paliwa jeśli nie ma sygnału z dodatkowego pilota. Wszytko działa w jak najlepszym porządku ale kupiłem dodatkowy pilot bo miałem jeden i chciałem do zakodowac robię wszytko zgodnie z instrukcją A on nie chce złapać sygnału. Czy macie kogoś kto by to potrafił zrobić z Szczecina lub Polic
-
Problem z komunikatem brems licht
Witam mam też problem wyświetla mi się komunikat na żółto brems licht mimo że działa trzeci stop ale zauważyłem że jedna lampka podświetlana tablicy mi nie pali lecz nie mogę jej odkręcić bo poprzedni właściciel popsuł śrubę.
-
[B6 AVF] Oil sensor - kontrolka, problem, o co chodzi ?
Ok sprawdzę dzieki za pomoc
-
[B6 AVF] Oil sensor - kontrolka, problem, o co chodzi ?
Czyli co wymienić miskę i będzie ok?
-
[B6 AVF] Oil sensor - kontrolka, problem, o co chodzi ?
Witajcie klubowicze mam a4 b6 1.9 tdi 131km i od jakiegoś czasu pokazuje mi się kontrolka oleju z napisem sensor jest przez okolo 2 minuty po czy gaśnie o co chodzi. Wymieniłem jakiś czas temu olej plus filtry czy to ma znaczenie?