Treść opublikowana przez Pitmitchel
-
Laptop 13-14''
Do czego potrzebny Ci jest ten laptop, ja na co dzień używam sprzętu zgniłego jabłka i powiem Ci jedno, przerabiałem temat wiele razy. Przerobiłem kilka laptopów z windowsem i w końcu zmądrzałem Kupiłem jabłko, za kwotę 3.500 można kupić fajnego Air-a, który w konfiguracji może będzie gorszy od innych ale nadrobi to wydajnością i stabilnością...
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
A ja tam wolę portret Canon 5dmarkII, Canon, 135mm f/2.0L i trochę lampek Canon 5dmarkII, Canon 70-200 f/2.8L Canon 5dmarkII, Canon 70-200 f/2.8L Proponuję full screen.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
A ja polecam "Nekroskop" Briana Lumley-a
-
Jakie car audio? A4 B6 Avant
- Ocena glosnikow
głośnik do kosza...- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
A ja własnie kończę przeglądanie forum, spokojnej nocy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie, mówią na mnie Majk, mieszkam w Bytomiu. Mam moje ukochane Audi A4 B6 z 2001 roku 1.8T. Mam nadzieję, że znajdę tu wszystkie informacje na temat tego autka Pozdro - Ocena glosnikow