8BitFan

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 8BitFan

1. Witam ! Czy problem został rozwiązany ?
  2. Prawie ? Tragedii nie ma, szczególnie, że robiłem to sam więc wiele kosztów dodatkowych mi odeszło. I wyszło około 1.500€
  3. Jakiś czas mnie nie było bo trochę się działo ? 3.0 tdi pozdrawia z przeciekami ,rozrządem i kilkoma jeszcze rzeczami ? -> wszystko poprawione / wymienione
  4. 8BitFan

A4-KLUB.GERMANY

Witam wszystkich! Może by tak odświeżyć trochę grupę i zorganizować jakiś spot?
  5. Cześć wszystkim Może w końcu i ja przedstawię swoje auto. Kupione w 2019 w Niemczech od prywatnego gościa przy przebiegu 204tyś. 2 komplety felg (17”,18”) z czego 17” od razu poszły na sprzedaż. 3.0 Tdi CLAB 204 km,multitronic (niby zmora wielu osób, ale skrzynia mnie naprawdę urzekła, a do tego robię za dużo km autostradami i quattro by mi się marnowało ) W ciągu około roku zmieniłem pare rzeczy w aucie np. -Ciemne szyby -Ciemne lampy tył -Nowe oponki zimowe 18” do tego dystanse do oryginalnych felg -Nowe felgi 19” letnie -Nakładki na pedały -Elektryczna klapa otwierana i zamykana z pilota. -Wentylowany schowek -Gumowe maty na zimę -Grill plaster miodu -Czarny znaczek przód -Ramka klubowa 3D -Led halogen -Led świateł wstecznego -Cały środek Led od kolegi Tomnika za co bardzo dziękuje bo świetne są -Malowanie zacisków na żółty kolor -Nowe tarcze klocki -Polerowanie halogenów -kilka dodatkowych kodowań W aucie już było: Fotele s-line kubły, 3 strefowa klima, drive select, qq1 - oświetlenie wnętrza, pakiet schowek, fotochrom bez kamery, 3G+ bez sim, Bang & Oluffssen, Grzany przód i tył, isofixy tył lewa i prawa strona, elektryka foteli. Jeśli czegoś zapomniałem będę na bierząco aktualizował. Teraz kilka zdjęć: Zdjęcia z aukcji gdy jechałem po to auto: Teraz już kilka moich zdjęć :
  6. Witam, Ostatnio bawiłem się w moim aucie kodowaniem, niestety nie skończyło się to dobrze (niech pierwszy rzuci kamień ten, który błędów nie robi). Mianowicie mam praktycznie identyczny problem co kolega Dżony W : - nie działa podświetlenie przy przyciskach „back” , „car” , „radio” itd -brak regulacji natężenia światła - podczas włączania halogenów gaśnie podświetlenie zegarów ( działa tylko na auto na innych zakresach już nie) - podczas jazdy klimatronik działa normalnie ale gdy wcisnę jakikolwiek przycisk wszystko ciemnieje. Błędy jakie pokazuje VCDS to 00457 (46) oraz 01330 (05). Dorzucam screeny. Nie mogę sobie z tymi błędami poradzić szukam już dosłownie wszędzie jakichś informacji ale nic nie mam. Jeszcze mam dwa małe problemy, ponieważ mam wersje po lift i nie mogę zmienić kodowania na Moduły led (kod 31 polecenie poza zakresem (screen)) oraz jeśli mam ADS to co powinienem mieć zakodowane w byte 7 ? (Screen) Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomoc stawiam skrzynie piwa Pozdrawiam i z góry dziękuje !
  7. Czy problem Dżonego został może rozwiązany ? Z góry dziękuje
  8. 8BitFan

A4-KLUB.GERMANY

Mam niedaleko do Bremen lub Hamburga także jakby ktoś chciał się spotkać śmiało piszcie !
  9. 8BitFan

Skrzynia biegów

Witam. Mam pytanie odnośnie skrzyni biegów. Czy skrzynia z a4 b6 2.5 tdi 180km manual 6b będzie pasowała do a4 b7 2.7 tdi ? (Wymiana pod quattro)
  10. Źle to ująłem chodzi mi poprostu o numery podnośników szyb czy są takie same i widziałem ten temat