Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaziorek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaziorek

  1. Zdjęcie poglądowe, później wrzucę moje Wysłane z podryzgiwacza bulgotnicy. O tego cycka mi chodzi. Czy on nie powinien się całkiem chować? Wysłane z podryzgiwacza bulgotnicy.
  2. A jeżeli chodzi o kluczyk, to jak powinien się zachowywać po przekręceniu? Nie widzę żadnej różnicy po zmianie pozycji kluczyka... Wysłane z podryzgiwacza bulgotnicy.
  3. Może do garnka z olejem go i trochę pogotować? Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
  4. Kaziorek opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam, Posiadam mały problem z hakiem holowniczym i prośba do Was o pomoc i poradę. Hak oryginalny zapinany od dołu na kluczyk. Problem polega na tym że nie chce się zapiąć. "Cycek" który powinien się całkiem schować i wskoczyć w mocowanie niestety nie chowa się do końca przez co nie mogę założyć. Hak najprawdopodobniej nie był dawno używany przez co się trochę zapiekł. Macie jakieś pomysły jak się do tego zabrać? Na razie przepsikałem go porządnie WD40 + delikatnie obstukałem ale bez skutku . Będę wdzięczny za podpowiedzi. Pzdr
  5. Hejka, pytanie mam za 100 pkt. Wymieniłem manetkę kierunkowskazów i po złożeniu wszystkiego do kupy, coś obciera przy skręcaniu kierownicy w lewo. Coś za mocno skręciłem czy o co chodzi? Może to taśmę słychać... ?
  6. Hej, Taki oto problem się pojawił : https://youtu.be/SNFCMZ5MsmE Podczas włączenia kierunkowskazów w prawo, co jakiś czas mignie też w lewo [emoji51] i na odwrót. Rozumiem, że przełącznik zespolony do wymiany? Jeżeli źle myślę to mnie poprawcie. Druga sprawa to czy jest jakaś różnica jak wymienię na nr części zaczynający się na 4E ? Pozdrawiam Piotrek
  7. Co sądzicie o tej ?http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5712924296
  8. Kaziorek odpowiedział(a) na sentinell temat w Mazowieckie
    Pracowałem i mogę powiedzieć: Duża wulkanizacja, prawdziwych mechaników to może ze dwóch. Zdecydowanie odradzam
  9. Siemanko Wszystkim, Mam nadzieję na szybkie dołączenie do grona posiadaczy Audi Jest to moje marzenie, które właśnie staram się spełnić Pozdrawiam, Piotrek Poszukiwane A4 B7 1.8T QUATTRO...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.