Treść opublikowana przez Kaziorek
-
Regeneracja/naprawa haka
Zdjęcie poglądowe, później wrzucę moje Wysłane z podryzgiwacza bulgotnicy. O tego cycka mi chodzi. Czy on nie powinien się całkiem chować? Wysłane z podryzgiwacza bulgotnicy.
-
Regeneracja/naprawa haka
A jeżeli chodzi o kluczyk, to jak powinien się zachowywać po przekręceniu? Nie widzę żadnej różnicy po zmianie pozycji kluczyka... Wysłane z podryzgiwacza bulgotnicy.
-
Regeneracja/naprawa haka
Może do garnka z olejem go i trochę pogotować? Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
-
Regeneracja/naprawa haka
Witam, Posiadam mały problem z hakiem holowniczym i prośba do Was o pomoc i poradę. Hak oryginalny zapinany od dołu na kluczyk. Problem polega na tym że nie chce się zapiąć. "Cycek" który powinien się całkiem schować i wskoczyć w mocowanie niestety nie chowa się do końca przez co nie mogę założyć. Hak najprawdopodobniej nie był dawno używany przez co się trochę zapiekł. Macie jakieś pomysły jak się do tego zabrać? Na razie przepsikałem go porządnie WD40 + delikatnie obstukałem ale bez skutku . Będę wdzięczny za podpowiedzi. Pzdr
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Hejka, pytanie mam za 100 pkt. Wymieniłem manetkę kierunkowskazów i po złożeniu wszystkiego do kupy, coś obciera przy skręcaniu kierownicy w lewo. Coś za mocno skręciłem czy o co chodzi? Może to taśmę słychać... ?
-
Manetka kierunkowskazów A4 B7 8E
Hej, Taki oto problem się pojawił : https://youtu.be/SNFCMZ5MsmE Podczas włączenia kierunkowskazów w prawo, co jakiś czas mignie też w lewo [emoji51] i na odwrót. Rozumiem, że przełącznik zespolony do wymiany? Jeżeli źle myślę to mnie poprawcie. Druga sprawa to czy jest jakaś różnica jak wymienię na nr części zaczynający się na 4E ? Pozdrawiam Piotrek
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Co sądzicie o tej ?http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5712924296
-
NORAUTO - Marki
Pracowałem i mogę powiedzieć: Duża wulkanizacja, prawdziwych mechaników to może ze dwóch. Zdecydowanie odradzam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko Wszystkim, Mam nadzieję na szybkie dołączenie do grona posiadaczy Audi Jest to moje marzenie, które właśnie staram się spełnić Pozdrawiam, Piotrek Poszukiwane A4 B7 1.8T QUATTRO...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko ?