Treść opublikowana przez suppapeter
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Wcześniej jakoś nie znalazłem czasu , żeby przejrzeć co konkretnie zmieniałeś i w jaki sposób to opisywałeś W zasadzie widziałem za każdym razem zmiany na spotach. AUTO KOZAK, tylko po zazdrościć nie mogę się już doczekać wiosny, lata kiedy znowu odpicujesz i będzie lusterko. Widzimy się w Bukowinie
-
[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
Witam, dawno już tu nie zaglądałem, więc pora to nadrobić, zacznę od modyfikacji które zrobiłem pod koniec sezonu, a potem zacznę od planów na ten sezon Dokonane sezon 2016 : -tylna dokładka w kolor nadwozia, -listy drzwi s4 (kolor nadwozia), -tłumik końcowy ( zwykły przelotowy) Plany na sezon 2017 : - Zawieszenie Gwintowane ( ta technix ) -Felgi 4 x 19' 9,5J et35 (Japan Racing JR11) Hiper black , -Opony na naciągu 215 na 35 lub 225 na 35 - na razie się jeszcze waham, -Tłumik sportowy ( proex lub mugen), -dokładka zderzaka przód ( kolor nadwozia ),
-
Felga 19" , 11 j przy et 25 - wejdzie bez rolowania ?
Witam, Tak jak tytuł postu wskazuje chciałbym się dowiedzieć czy felgę o takich parametrach jestem w stanie ją normalnie założyć bez większych problemów. Może wiecie na jakiej stronie mogę to sprawdzić , czy gdzie mogę znaleźć takie informacje, nie jestem w stanie przymierzyć felgi fizycznie. Parametry : 19" , 11j , et 25 Samochód : a4 b6 , bez quatrro z góry dzięki za pomoc
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Suppapeter, obecny Zadatek wpłacony
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ktoś chętny na jakiś krótki świąteczny spocik, jeszcze przed świętami ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich, przez jakiś czas nie odzywałem się z góry przepraszam Ale miałem w ostatnim czasie trochę spraw do ogarnięcia Jak jakiś zlocilk, spotkanie z chęcią się wybiorę Zimowy setup już jest ruda stal Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszystko gra Lakiernik dobrze zrobił
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja malowalem, powiem Ci ze naprawdę dobrze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/372461-sierpien-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/ Panowie oddajcie głosy Nie mówię że na mnie Tylko przypominam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki i do zobaczenia następnym razem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Do zobaczenia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co za program , co za casting ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mi pasuje !
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mogę tylko powiedzieć że nie docenili mojego samochodu, no cóż, takie życie.. Jak na razie na jednym jestem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Byłem w tym Toruniu i powiem wam że nic ciekawego tam nie było, praktycznie całą sobotę przesiedziałem tam.. jedynie co- to pod koniec widziałem Audi RS4 b5. Więc w zasadzie nie ma co żałować
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja się wybieram, zarejestrowałem się już jakiś czas temu a przejechać się, zobaczyć co tam będzie, nie zaszkodzi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To tam udanych urlopów życzę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich. Mateusz może kiedyś się uda, będziemy się na pewno starać A Leszek, miałem jeszcze tutaj napisać, super pomysł z tą całą fotorelacją, wszystko po układane i na swoim miejscu - aż miło popatrzeć a wydaje mi się że jakieś spotkanie to by było na miejscu dawno już czegoś nie było Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich serdecznie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Trzymam kciuki żeby plany się powiodły Witam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to może narazie zostaniemy przy Łucznice
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Również dziękuję za spota Do następnego