Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vixen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vixen

  1. CIEKAWE PODEJŚCIE ,MASZ a TY co taki zdziwiony? przecież to u niego norma Wiecie co Matki teresy nie potrzebuje , w życiu klubowym żyje od paru lat , może nie audi ale innych , w tym świecie jestem trochę czasu , z waszej ekipy znam Dantego od X lat , teraz trochę mało czasu na jeżdżenie , jak nie praca to 5tyg dziecko , a w nowej roli ciężko się czasem odnaleźć , wiec proszę wrzućcie na luz i trochę życzliwość , ok ? Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  2. Panowie , ma ktos z was kompa i na spocie dalo by sie podlaczyc i zobaczyc na klime ze nie grzeje ? Podobno mozna jakas kalibracje zrobic itp ? Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
  3. Vixen odpowiedział(a) na Jacekvr temat w Audi A4 B6/B7
    A ja mam taki problem, dzis temp rano byla 14c wlaczylem grzanie na hi , przejechalem jakies 15km i lecialo raz cieple raz chlodne powietrze, jak podjechalem pod blok stalem z 10min , i caly czas chlodne powietrze wialo, jak i w klimie jak i w trybie econ , o co moze chodzic ? Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
  4. Vixen odpowiedział(a) na spiidy temat w Audi A4 B6/B7
    Kazda wersja polek ma suba ? Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  5. Musze was kiedys odwiedzic na spocie :-) Dante Ciebie to chyba z rok nie widzialem , urosles jeszcze ?:-D Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  6. Aaa kurde , teraz rozumiem , zawias maly :-D dziecko mi sie urodzilo i tak to jest jak sie czyta forum miedzy uspokajaniem dziecka itp , i czasami nie rozumie sie do konca co sie czyta :-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  7. Kurcze przegladalem dzial i nie moge znalesc , jeden kolega podobno sprzedawal ale widze ze nie ma nic wystawionego, ale ok , tylko pytanie o wiazke w drzwiach , powinna byc ? Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  8. Panowie mam pytanie, posiadam fabryczny alarm , lecz on jakis okrojony chyba bo nie mam w kieszonce przyciskow ani czujnikow ruchu wewnatrz auta , wiec bede mogl zamontowac sam przycisk od klapy , powinna byc instalacja w drzwiach zeby to podlaczyc ? I pytanie ma ktos zawiasy ze sprezynami do sedana ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.