Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vixen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vixen

  1. Poszukaj PETEXów A znalazl3m w dziale sprzedam ciekawe dywany , w dobrej cenie ☺ trzeba szybko zamowic bo sniegu co raz wiecej hehe Ramzes sto lat juz w u em czemu na ramki sie doczekac nie moge ^^☆ Kto ogladal mecz ? Zadko ogladam a emocje byly niezle , liczylem na tego trzeciego gola do samego konca Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
  2. Panowie ma ktos jakies namiary na dywaniki gumowe do b6 , nie oryginalne ale jakies w miare dobre i dopasowane z miejscem na stopery Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
  3. Pozdrowienia dla kolegi z czarnego swiecacego sie b8 widziana na nowohuckiej okolo 14.00 skrecajaca potem na wielicka, ciaglem sie za toba dosc dlugi kawalek☺ Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
  4. Siemka panowie ☺ Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
  5. Ramzes pw Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  6. Ja niestety nie moglem :-( Powitac :-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  7. Hi panowie w ten piekny poranek xD Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  8. Zapraszam kolego na następnego spota będę miał ramki ;-) Postaram sie podjechac :-) ost Cie nie bylo niestety a nabyl bym , bo Dante swoje wyj... XD Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  9. Dzieki za spota panowie :-) Kto z krk ma ramki klubowe na sprzedaz ? :-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  10. Postaram sie byc gdzies o 20.30 po karmieniu i lulaniu malej ☺ Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
  11. Jezeli do mnie to to ja mam pionner deh3300ub , tyle ze ja pisalem to o b6 , nie wiem jak w b5 wyglada technologia suba itp Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
  12. Jestes dzis seba na spocie ? Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
  13. O dzieki kolego za linka , mialem wlasnie wkleic , hm co do suba to nie wiem czy jest on w plastiku bo masz go w polce dolem do bagaznika, u mnie nic nie trzeszczy nawet jak jest bardzo glosno , jedynie lusterko na zewnatrz, moze to tez sprawa radia i ust. Bo radio posiadam pionka i jest podlanczane przez separator i dodatkowy wzmacniacz i gra to calkiem fajnie nie skrzeczy a sub nie spoznia . Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
  14. To na jedno Ci wyjdzie bo ja mam 215/40 na feldze 8J hmm i mówisz, że powietrze ucieka? Jak jest mroźno to ucieka. Co drugi dzień sprawdzanie ciśnienia w oponach potrafi denerwować. Ciekawe , o tym nie slyszalem :-) w lecie nie ma na szczescie problemu ze ucieka powiwtrze przy naciagu , chyba ze hardcorowo naciagane . W zimie moze byc problem z pompowaniem co drugi dzien , bo przy mrozach wiekszosc stacji ma kompresory nie czynne :-/ Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  15. Ja mam ori w tylnej polce i daje rade , jak masz jak mu polaryzacje odwrocic , czyli dac rewerse to jeszcze lepiej jest , ja moge taka opcje w radiu dac i znaczaca roznica jest, na pewno lepiej wsadzic wielki klocek do bagaja , ale kto co lubi :-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  16. Buehehe bedziemy sledzic ebay xD jak cos , to damy znac ,ja bym chyba nie spal w nocy :-D Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  17. Te Cie pozdrawia , a tak na powaznie nie robisz tego stale , wiec nie spodziewam sie negatywnych skutkow. Btw. Tak sie sprawdza slizgajace sprzeglo , bardziej dwumas cierpi dajac aucie w piz..... Eot Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  18. Panowie , jezeli by slizgalo sprzeglo , to jadac np.40km/h wbijajac piatke i gaz w podloge , obroty powinny poleciec w gore a auto marnie przyspiszac , a tego objawu nie zaobserwowalem hm przyspieszal rowno z obrotami tyle ze ciezej. Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  19. Dobrze wiedziec na przyszlosc :-) dziekowac Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  20. Uu to trzeba oszczedzac zeby zime przejechac i na wiosne robic , pewnie odrazu z dwumasem ? Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  21. Hmm , myslalem ze podczas normalej jazdy gdy wcisne sprzeglo obroty tez by rosly lub cos . Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  22. Panowie , czego objawem moze byc jak bardzo dynamicznie depne , i zmieniam bieg to czasami obroty leca dalej . Nie zawsze tak sie dzieje lecz sporadycznie , przy normalej jezdzie takiego efektu nie ma. Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  23. Mi na xperia sp bat trzyma 3-4 dni przy normalnym uzytkowaniu , czyli w duzo sms , troche rozmow , net z 2h dziennie , bez neta tekord to jak pamietam 7dni. Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  24. Vixen odpowiedział(a) na sanon temat w Audi A4 B6
    Szczeze , wyglada lepiej niz polowa audi jezdzacych po polszy. Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
  25. Czyli spoko :-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.