Treść opublikowana przez Vixen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ano odlancza , jest pisk i nie reaguja , dzieki bede patrzyl ktory i szukal nowego , pierwsza awaria auta ze tak powiem hehe Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi zartujesz z tym uslyszeniem ktory to ? Cena spoko balem sie ze drozej bedzie Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To super podlacze sie jutro , ciekawe ile taki czujnik w kolorze ehh Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Da sie @obaczy ktory? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie , zobacze pod kompem co sie stalo z czujnikiem parkowania ? Wrzucam wsteczny i piszczy z 5 sec poczym dzwiek ustaje i nie pika widzac przeszkode , wrzucenie wstecznego kolejny raz objawia sie bezwdziecznie , po zgaszeniu auta i wlaczeniu to samo Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron czyzbys chodzil do przychodni na piastow ? Hehe zle wspomnienia mam z ta przychodnia i wgl publicznymi masakra jakas Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Na szczescie to nie ja , ale co do parkowania na 2 miejacach niestety pod marketami tak staja cwoki ze wszystkie miejaca sie przesuwaja , ty zaparkujesz obok bo jest normalnie miejsce , tamci pojada a ty stoisz sam na dwoch miejacach , i ludzie potem gadaja oo zaja 2 miejsca Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie ma ktos manula jak wyjac przednie lampy ? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Obraz z laptopa na TV
Ale koledze nie chodzi o komorke tylko o lapka, komorka owszem potrafi Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niech sypie niech sypie , rano koncze prace odsniezone nie bedzie to trzeba sie poslizgac Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka panowie Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Zamowilem g3 w play powinien byc jutro Ciekawe jak sie bedzie spisywac Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka :-) A mi w astrze akumulator centry ktory ma 2,5 roku odmowil posluszenstwa hmm :-/ Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wesolych i zdrowych swiat panowie :-) Driftxmas w tym roku nie ma bo sniegu brak :-( A jak spadnie odpalam astre i slizganko ;-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
A o co chodzi z przeladowaniem ekranu ? Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
A g3 co sadzicie ? Wersja 3gb ramu nie powinna byc problematyczna ? Planuje zmienic tel , obecnie od jakis 3lat mam xperie sp i jestem mega zadowolony z dzialania , nie zacina sie nie wiesza , bat trzyma spoko ale czas na przesiadke jakas i zastanawiam sie nad g3 , g2 znajomy mial ale co chwile na serwisie ladowala , jak nie ekran padl to teraz ma jakies przebarwienia , obawiam sie podobnych rzecy w g3 :-/ Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Hahhaah pewnie na jakiejs lewiznie byl i boi sie przynac ;-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto wie jaki koszt maty podgrzewajacej na fotel kierowcy do foteli sport , na cale siedzenie , pytam tak z ciekawosci jak ktos ma jak sprawdzic Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zrobiłeś?Naciapane z bagażnika... Wymieklem xD tzn nie doszukalem sie uchybien , a braklo czasu juz na targanie tej maty od fotela i patrzenie co gdzie i jak :-/ moje kompetencje na ten temat wymiekly Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
współczuje tapicerom czasami , ktoś kto projektował fotele był geniuszem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktos sciagal tapicerke fotela skora sport ? Zastanawia mnie bo odchylilem dolny boczek a srodek fotela nie chce zejsc , sa jakies czerwone zaczepy przymocowane do pianki :-/ Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heyo , weekend czas zaczac ;-) Ma ktos manual wyjmowania fotela kierowcy ? I czy jak mam poduszki w fotelach , przy wyciaganiu fotela rozpinam wtyczki , to nie wlaczajac zaplonu itp musze aku odpinac ? Czy nie ma takiej potrzeby ? Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde o tym nie pomyslalem zeby wykrecic fotel i wziasc go do domu ;-) great mysl :-) fakt ^^ Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogr , masz tam u siebie w garazu jakis kaloryferek ? Zeby nie napisac koze xD i umiesz rozebrac fotel ?:-) podgrzewanie mi nie cale dziala , tylko boczki :-/ Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2