Treść opublikowana przez Vixen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zwarcie Ci lampa zrobila? Masakra ja musze zobaczyc bo mi postojowki nie swieca , tzn swieca ale jak wlacze dlugie hmm Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
Piszczenie po wymianie sprzęgła 1.8t Q
Robiles program u siebie i sprzeglo powiedzialo papa ? Czy ogolnie juz siadalo i zmieniles? Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
tłumiki
Jak chcesz troszke glosniej kup jakiegos ultera itp (ja kupilem turboworksa) sam koncowy, nie wywalaj srodka bo bedzie hardcore i ew zaloz stozek poprawi sie jeszcze dzwiek i dojdzie dzwiek zasysanego powietrza Chyba ze chcesz hardcore to mozesz zalozyc przepustnice wydechu elektryczna , ja tak bede robic , chcesz ciszy cisza , chcesz przelot otwierasz przepustnice i ogien [emoji48] Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taa ja mam 150 i planuje dobic do 200 na wiosne i podejzewam ze bedzie mega wypas na chwile hehe i brakuje q ale dojde do tego to drugi priorytet po programie Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
A widzisz tego nie probowalem , tak szybko znika ze probowalem tego lapac hehe Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 1 minute later Zawsze to kilka dodatkowych fps a w f4 na ultra nie zaszkodzi Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To bedzie sie czym odpychac [emoji48] Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
A tak z ciekawosci jak wylaczyc te servisy nvidi , kupilem nowego lapka i co wlacze gre wyskakuje zebym nacisna ctrl plus cos tam zeby udostepnic ble ble ble nie wazne czy wlacze fallouta gta czy inna gre Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Ja sylicon z castoramy i ani nie paruje i da sie rozskleic Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja sie zastanawiam dlaczego nie moge w dziale sprzedam nic napisac , a tu trzeba miec 50 postow hehe Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajna s4 tam stoi [emoji18] przytulil bym Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest koles co sprzedaje widzialem ale nie da sie mu wyslac ani pw ani posta wstawic Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie ma ktoś spryskiwacze mglowe pasujące do b6 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aa widzicie zapomniale o ogr , moze bedzie mial chlopak chwile czasu [emoji1] Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie kto sie zna bardzo dobrze na komputerach a raczej o laptopach? Potrzebuje opini i porady co do laptopa Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zastanawiam sie nad tym zestawem , tylko zastanowilo mnie ze jak wezme taki zestaw to bedzie brak gwarancji , klocki mi juz swieca a tarcze mam wyjechane , wiec bede zmieniac w tym lub nastepnym msc , chcial bym miec czym hamowac wiec dlatego pytam o taki zestaw, jaka bys mial cene takiego zestawu? Napisz na Pw Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie , zakladal ktos Ate powerdisc i klocki ceramiczne? Dostalem info ze producent do tych tarcz nie poleca ceramiki i brak wtedy gwarancji A na stronach itp sa takie zestawy bez wiekszych problemow do kupienia tylko ze akurat nie widzialem np na allegro mojego rozmiaru tylko 280mm hmm Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jak chcece poszalec bezpiecznie , polecam na ruczaju kolo uj jest super plac bez aut , nie jest super rowno ale brak lamp itp wiec mozna depnac bardziej Kolo wydzialu mrofkologi xD Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka Panowie jak chcece poszalec bezpiecznie , polecam na ruczaju kolo uj jest super plac bez aut , nie jest super rowno ale brak lamp itp wiec mozna depnac bardziej Kolo wydzialu mrofkologi xD Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka Kurcze niech ktos usunie jeden wpis nie wiem czemu tyle razy dodalo Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jak chcece poszalec bezpiecznie , polecam na ruczaju kolo uj jest super plac bez aut , nie jest super rowno ale brak lamp itp wiec mozna depnac bardziej Kolo wydzialu mrofkologi xD Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dorobiles sie bbs? XD Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj kolo 12 na sniadeckich zaparkowana b5 na klubowych ramkach z napisem na stalowkach no money for bbs hhaha xD Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pytanie koledzy , zmienial ktos zbiorniczek plynu chlodnicy w b6? Mam do wymiany bo jest pekniety , i mam pytanie jak z wymiana czujnika w nim ? Da sie przelozyc ten czujnik bez jakis problemow? Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Ja tam te chromy od dolu w miejscach zaczepow podwazalem i zeszly jeden tylko mialem problem bo obudowa przeszkadzala to wyjolem calosc z obudowy , a co do rantow to ni w pizzz nie idzie nie rozwalic tych rantow zeby ten klosz zdjac , rada jak bedziesz skladal mega podoginaj od dolu lampy ranty i uwazaj na zaczepy slizgow jak malo podoginasz ranty nie wskacza ci w prowadnice w aucie i ujebiesz sie jak nie powiem kto zeby lampy wsadzic idealnie Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O dobre pytanie Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ma ktos manetke fis do b6 sedan na sprzedaz? Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja malowalem 2 lata temu u tego goscia , z polecenia z klubu astry i bardzo zadowolony bylem , czekalem chyba niecaly tydzien Malowalem w grafit z palety subaru z domieszka lekka brokatu , koles pokaze doradzi itp Renowacja felg 17" to 380zł/4szt - kolory podst tzn czarny połysk lub mat, biały, srebrny gładki lub metalik. Pozostałe kolory dopłata do kompletu od w zależności od ceny farby - grafit 40zł. Prostowanie felg od 70zł/szt. Pozdrawiam Marek Palej P.H.U. TECH - MAR Marek Palej ul Wiejska 35 32-015 KŁAJ NIP 683-187-02-73 www.tech-mar24.pl tel 660-316-444 660-042-786 Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka