Treść opublikowana przez Vixen
-
FIiltr powietrza Grzybek HKS do1.8T BFB za i przeciw?
Ja mam grzyba odgrodzonego przeslona i nadmuch z filtra centralnie nad grzybem , nawet w cieple dni czuc poprawe , nieznaczna ale jest , trzeba fmica zalozyc bo oryginal mocno puchnie niestety , troszke inzynierowie w tym punkcie polegli niestety Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szkoda ze nie zobacze Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Biehehe Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 By Vixen
Na srubach plywajacych i pieracienie tez , bo opel ma wiekszy otwor centrujacy. Spokojnie bez krzykow , jezdzilem pare lat nic sie nie dzieje , znam pare osob co maja moce ponad 300hp i tez maja plywajace i kolo im nie odpadlo.:-) Z okazji chwili czasu , co u mnie ostatnio jest to mega problemem zalozylem nowy filtr powietrza , stary blagal o litosc ☺ Wysluchalem jego prosby Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2 Nowe graty wpadly a dokladniej narazie jeden grat i pare detali Poszlo w mat , ten sam problem co w astrze jakas guma luszczaca sie Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Graty sie powoli zjezdzaja , bedzie sie lepiej oddychalo w tym krakowie Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ladna ta niebieska , tez ja widzialem jakis czas temu Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaka powinna bys srednica wydechu w 1,8t przy dp srodkowym i koncowym ? Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak tak w planie , nie wiem czy na ten sezon ale wpadnie , i ciut wieksza opona , to bylo dobierane do auta na glebie -90 albo i lepiej , tu troche koza . Na ten rok planowane mam zrobienie wydechu i softu Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze mnie nie zlinczujecie za fele xD Jeszcze mala gleba i bedzie cacy Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No masa jest duzo wieksza , nie no to moje subiektywne odczucie jest , dlatego zapytalem bo dziwnie czuc jak by stracil troche przez to , opory toczenia powinny byc bez zmian wiec tez sie dziwie , zapewne to moje skrzywienie tylko Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie , az tak czuc roznice po przesiadce z 195,65r15 na 195,40r17 bo mam wrazenie jak by mi wcielo ze 20km conajmniej hmm Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zastanawiam sie czy nie srubkami od tablicy rejestracyjnej przypadkiem , innego zrodla nie widze heh Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja siedze i zachodze w glowe jak w sedanie nalala mi sie woda do klapy bagaznika do srodka hmm Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie no pieknie grali , super emocje byly nie ma co , pewnie po necie juz hejty lataja , ale ja bardzo zadowolony jestem z naszych zawodnikow , widac bylo ze bardzo sie starali , przeciwnicy mieli mega problem z nami , nie docenili nas Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kawaa Jak dobrze miec urlop Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
XD krata browara zawsze na propsie Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wlasnie , zapomnialem o nim , rozmawialem z nim o programie a zapomnialem o to zapytac Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie , kto sie orientuje ile kosztuje wyłączenie programowo drugiej sondy w avj ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Hehe wlosy zrobila pod kolor auta ? Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
Kolor zacisków
No i zolty elegancko wyglada Ja wlasnie swojego zoltego szukalem mialem cala puszke zolty sygnalny chloro kauczuk i w astrze trzymal sie super , musze jechac do sklepu i kupic i pomalowac w wolnej chwili Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hii panowie Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Seba srube to wiem ze to sruba hahah linka mnie zaciekawila , katapulta dobra sprawa by byla haaa dziekinza rozwianie tajemnicy , nie wiedzialem to pytam Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie co to za zawleczka ? Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe tak czytam co piszecie i smieje sie bo dla siebie sie uzywa jednego zelu do wszystkiego a do auta sie ma po 15 kosmetykow Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie potrzebuje wymiary śrub kol w B6 . A i panowie nie wiecie może czy ma ktoś jakieś opony na wymianę ? mam 2xroczne i 2x dwuletnie opony przejechane na dwuletnich jakieś 3tys może na rocznych to nie wiem czy będzie z tysiąc , wymiary 195/40/17 Nankang AS z rantem ochronnym , potrzebuje zamienić na stan idealny tak jak moje tylko inne wymiary 215 lub 225/45/17 zmieniam tylko dla tego ze na obecnym zawieszeniu jak założę swoje kola to głowę wsadzę miedzy błotnik a oponę xD