Treść opublikowana przez Vixen
-
Fotele pełna skóra czarna
Do tego dochodza atermiczne szyby i roznicy brak miedzy welurem a skora Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A dp tez prosta rura :-D Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaka jest roznica miedzt dp a test pipe ? Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie mam pytanie , na pedale sprzegla pod kierownica jest taka sprezyna biala z takim przegubel kulkowym , wydaje mi sie ze mam to uszkodzone , przy wciskaniu sprzegl ten przegub idzie do gory tworzac takie ^ , procz tego pedal skrzypi , w sumie ciezko sie wciska i przycina ... ten element z ta sprezyna jest wymienialny ? Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
FIiltr powietrza Grzybek HKS do1.8T BFB za i przeciw?
A pytanie , ta rura do tego odkurzacza co byla do filtra podlaczona , moze tak luzno sobie byc pod maska do puki sie nie dobiore do tego i nie zdemontuje ? Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
FIiltr powietrza Grzybek HKS do1.8T BFB za i przeciw?
Wlasnie , za hks przemawia glownie cena , a jakoscia nie odbiega zbytnio Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pozdro dla kierownika bordowej b6 widziana o 18+ w lagiewnikach , targalem Ci na zderzaku sie pod hotel pielegniarek ☺ KR 7A...5 Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
FIiltr powietrza Grzybek HKS do1.8T BFB za i przeciw?
Wieczorem zapodam po pracy . Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
FIiltr powietrza Grzybek HKS do1.8T BFB za i przeciw?
Zamontowalem identycznie jak u ciebie , tyle ze musialem dac redukcje do przeplywki i na oryginalej roze do turbo , i wyszedl ten grzybek przy sciance ,pod przewodami klimy i zalozylem cale doprowadzenie powietrza idealnie nad grzybem , oraz domontowalem do przewodow od podcisnienia oslonke ze starego filtra , powiem ci ze fajnie to jedzie teraz ☺ Dzwiek taki sam jak u ciebie z forge i slychac jak ciagnie powietrze , boje sie o dzieci zeby kogos nie wsyslo
-
Stozek do 1.8t
Ja zakupilem hks zobaczymy jak sie bedzie sprawowac , jeszcze opracuje odgrodzenie i dolot zimnego powietrza i bedzie cacy :-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka panowie , jak tam w niedzielny poranek ? Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
Jaka cena za wymianę tarcz hamulcowych i klocków?
Dokladnie , po co im pchac do kieszeni , bedziesz mial 350 na paliwo czy inne zabawy :-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to to co instalowali np w corsie starej ? takie pseldo doładowanie z odkurzacza co jest na dole ? jak stary silnik z odkurzacza? to jak dobrze kojarzę wtórnie doładowuje powietrze ? czyli przy zmianie dolotu itp można się tego pozbyć ? ew ta rurkę zaślepić? czy zostawić ja odpięta itp ? to w zasadzie w ten dolot powinno dmuchać jeżeli się nie mylę z tej rurki ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie co to za mala rurka ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aa teraz mi wpadło do głowy że na B2 też będzie ładnie wyglądało.całe dwa boki są dla Ciebie Chyba na zawory...Kac tez choroba ☺Panowie gdzie wyspawam tip'a w normalnych pieniadzach ? U mickey garage boje sie ile mi krzyknie Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2 609 370 005 Pod tym nr do kogo sie dodzwonie , imie , firma jakies dokladniejsze info ?:-)Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
Jaka cena za wymianę tarcz hamulcowych i klocków?
A wiesz na jakiej zasadzie wycena polega ? Juzek , ile za tarcze a z pincet , a klocki z dwiescie , to mamy siedemset , kazek bedzie robil to ze sto ,a marian pochyli sie nad tym to z dwiescie trzeba doliczyc , a i na flaszke musi nam zostac i szlugi... Powiedz panu 1100 , bedzie spoko... Niestety takie sa realia , naszych polskich serwisow,.warsztatow , miec swojego normalnego mechanika , bez cenne. Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
Jaka cena za wymianę tarcz hamulcowych i klocków?
Szczeze , wez kup sobie sam podjedz do mechanika i za 150zl Ci wymieni. Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
1.8t Q słabiej od dołu bierze ,nie wkręca się?
Ale od 2.5tys jedzie fajnie ? Tzn ze wsio ok ☺ Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
Stozek do 1.8t
A to tego nie wiedzialem , ale mysle ze te pare lat bedzie i zamienniki beda jakies Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
Jaka cena za wymianę tarcz hamulcowych i klocków?
A co sie spodziewales w aso ? Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
Stozek do 1.8t
Dobra alternatywa , oryginalny stozek suchy , czyli ala normalny filtr http://allegro.pl/ak-246-1-filtr-powietrza-honda-prelude-2-0i-ba-i5608870505.html Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapewne z 3x drozsza od kiery Wymordowany po robocie , masakra ... lozko browar.... Wysyłane z dywanu latajacego za pomocą Tapatalk 2
-
Stozek do 1.8t
Sam bede zakladal , w wolnossaku mialem 3lata i nic sie z niczym nie dzialo . Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
1.8t Q słabiej od dołu bierze ,nie wkręca się?
Szczegolnie ze ele przepustnica jest , ona tez daje efekt , przesiadlem sie z linki na ele i czuje w wuj roznice reakcji na gaz , sam sie zastanawialem nad opoznoenien , w chlodniejsze dni nie widac tego az tak , ale jak sie upaly robia zaczyna byc widac , i co ciekawe startowalem astra g z linka 116km do astry z 125km z ele przepustnica i zgadnij kto wygral ?:-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Az sie boje ceny Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2