Treść opublikowana przez Vixen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka panowie Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wkurzylem sie i nitro ten odblysnik starlem , nawet zeszlo teraz tylko zeby to dobrze zaslonic do malowanoa Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja walczę z tym szkłem od godziny i wyjść nie chce grrr
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Ja mam dwie takie same w teorii , zobaczymy jak zaczne druga rozklejac, a ja myslalem ze w astra g bylo ciezko hehe , pytanie da sie to szkielko wyciagnac ? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chodzi mi o to Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Kurcze rozkleilem wlasnie jedna lampe 4h zabawy z malymi przerwami , masakraa mialem pod szklem nawet klej , lampa lekko nie wyglada ze tak powiem , mam nadzieje ze ladnie sie ten rant do okola pouklada po nagrzaniu potem . Pytanie zdjolem oslonke od kierunku , ale ona ma szkielko , da sie to wyjac ? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pierwszy i ostatni raz rozklejam lampy loo masakra , nawalil klej nawet od srodka klosza kur...cze , pytanie da sieb wyjac z tej oslonki migacza szkielko ? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rozklejal ktos lampy w b6 ? Podginalem caly rant do okola i dalej to jeb szklo zejsc nie chce Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hm nankangi tez za tanie juz nie sa , ja 2 sezony jezdze na nich nie mam sie do czego doczepic , przetrwaly nawet wpadniecie z predkoscia 90km w wyciety asfalt na profilu 40 naciagnietym , trzymac trzymaja na roznych warunkach , nie mam do czego sie doczepic , to tylko moja opinia oczywiscie Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja kupowalem nankang ns2 tez zlego slowa powiedziec nie moge , z rantem ochronnym i ladnie kleily sie drogi Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
moja chyba Taa Ciebie musialem widziec pieknie sie prezenci fura skrecalem na swiatlach i zauwazylem fajnie porobiona b6 i przes chwile wydawalo mi sie ze na vossenach jest bardzo ladna furka pozdroWysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OGR pisał o radio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto ma czujnik tyl do b6 na sprzedaż ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Vixen to przypadkiem Twoje B6 stoi na Chmieleńcu w podziemnym garazu? Bo u mnie jest jedno B6 na ramkach klubowych, bodajże blachy RLENie kolego , ja na ruczaju mieszkam , stoje pod blokiem i rejke mam kr Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka , Ja az sie boje jak wroce po l4 i bede musial do pracy na rybitwy jechac z ruczaju Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
To pewnie Dante Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aa bo wkleiłem wszystko , ale przy zamknięciu auta zamyka mi drzwi pasażera , ale po otwarciu nie wyświetla się na fisie ze drzwi otwarte i lampka się nie zaświeca ani na drzwiach lampka tez nie świeci, szyba działa.a co do sensoru to ciekawe bo wszystkie pykają na ucho, ale to dobrze balem sie ze sterownik. albo czujnik zamknięcia, albo moduł komfortu Ci szlak trafil....w te deszcze autko stoi Ci na zewnątrz??? Pewnie go zalało... jak by co to mam modul z końcówką K Kerczi , tak auto stoi pod chmurka , powiedz mi jak sprawdzic czy modul komfortu czy co innego ? Mysle ze jak by caly modul to by w ogole nic nie pokazywalo a nie tylko 1 drzwi hmm wkurza mnie to jak sie sra to wszystko na raz grrrCzujnik zamkniecia jest zapewne w zamku ? Bo nie widze zadnego cycka do wciskania xD
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aa bo wkleiłem wszystko , ale przy zamknięciu auta zamyka mi drzwi pasażera , ale po otwarciu nie wyświetla się na fisie ze drzwi otwarte i lampka się nie zaświeca ani na drzwiach lampka tez nie świeci, szyba działa.a co do sensoru to ciekawe bo wszystkie pykają na ucho, ale to dobrze balem sie ze sterownik. Zamek do wymiany, w B6 to samo miałemSeba ale zamek sie zamyka,otwiera przy zamykaniu auta badz ryglowaniu od srodka , nie widzi tylko jak bym drzwi otwieral fizycznie , fis tez nie pokazuje otwartych drzwi , gdzie jest czujnik otwarcia ?Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aa bo wkleiłem wszystko , ale przy zamknięciu auta zamyka mi drzwi pasażera , ale po otwarciu nie wyświetla się na fisie ze drzwi otwarte i lampka się nie zaświeca ani na drzwiach lampka tez nie świeci, szyba działa. a co do sensoru to ciekawe bo wszystkie pykają na ucho, ale to dobrze balem sie ze sterownik.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1 DTC's Found: 01560 - Passenger Door 61-00 - Won't De-Safe 1 DTC's Found: 01547 - Sensor for Parking Aid: Rear Mid-Right (G205) 30-00 - Open or Short to B+ No DTC's Found, or DTC's not supported by controller 2 DTC's Found: 01366 - Opened via Crash Signal 35-00 - - 01560 - Passenger Door 61-00 - Won't De-Safe 1 DTC's Found: 01560 - Can't Decode, CODES.DAT File Not Loaded! 61-00 - Can't Decode, CODES.DAT File Not Loaded! rozkoduje mi to ktos ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to super bede mial dojazd do pracy Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kogo mazdzina ? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj o 17 kogo w wieliczce pod hertz widzialem ? Niebieska b6 w sedanie na niezlej rolce chyba vossen ? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema , Panowie wie ktoś gdzie w krk jest serwis LG potrzebuje oddać sluchawki od telefonu na gwarancje , oddałem przez play na gwarancje to mi odesłali je z powrotem ze muszę im wysłać razem z telefonem , ze się tak wyrażę chyba ich pogięło .... skoro tel jest sprawny i jego nie reklamuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wilgoć jest to i czujniki wariują. Czasami wystarczy poczekać aż wyschnie ;-) A tak to vagiem sprawdzisz który padł. Podepne sie wagiem wieczorem jak wroce z mala od lekarza i zobacze co pokaze , Zapewne zeby wyjac czujnik trzeba zrzucac zderzak ? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka