Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Toldi2123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Toldi2123

  1. Toldi2123 odpowiedział(a) na Toldi2123 temat w Audi A4 B8
    Komp podłączony ale brak błędów ,czytałem na forum że chłopaki wymieniali już dmuchawy i nic nie pomogło
  2. Toldi2123 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam od jakiegoś czasu mam problem z nawiewami,na początku działo się to raz na jakiś czas lecz teraz jest to coraz częściej,szukałem po forum ale nic konkretnego nie znalazłem... Co jakiś czas nie mogę uruchomić nawiewu ,wszystkie funkcje działają,po prostu nie dmucha powietrze zauważyłem iż przy przekroczeniu prędkości ok 170km/h wszytsko wraca do normy i jest tak za każdym razem. Czy rozwiązał ktoś już ten problem?widziałem na forum że wymiany dmuchawy itp.nic nie dają. Na mój rozum przy większej prędkości jest lepsze ładowanie może dlatego się włączają? Dodam iż mam klime 3 strefową
  3. Witam też myślałem nad montażem oryginalnego subofera lecz ściągłem boczki i nie ma miejsca u mnie na niego,on był montowany org.w boczku?
  4. Cześć u mnie dzieje się to samo ale bardzo rzadko,jeszcze nie zaglądałem tam ale wyczailem iż pomaga rozpędzenie auta tak ok 180km/h za każdym razem dmuchawa zaczyna chodzić! Wydaję mi się że może byż to kwestia prądy,przy takiej prędkości i obrotach auto dostaje więcej prądu i dmuchawa rusza.....tak na mój chłopski rozum
  5. Dlatego plan jest zrobić to w prostszy sposób ))
  6. Nigdzie nic nie było napisane ,wiec nie wiedziałem ze trzeba jakąś instalacje ciągnąć może poprostu puszcze przewód z lampki z podsufituwki
  7. A to jeszcze trzeba instalacje ciągnąć ? a to chyba odpuszczam bo dużo roboty
  8. Tam nie można podłączyć inaczej wszystko jest w oryginalnych wtyczkach,wszystko się zakodowało prócz oświetlenia nóg Lampki były org.w fotelach i nie były ruszane wiec muszą być dobrze podpięte
  9. Tak jest wszystko zainstalowane ,funkcja widoczna na navigacji lecz lampki nie świecą sterownik mam który obsługuje ten pakiet
  10. Dzięki,jadę po południu na kompa pogrzebać Wszystko włączone lecz nie udało się nam włączyć podświetlenia nóg niby wszystko zakodowane a nie chodzą
  11. Dzięki to dziś pojadę zobaczymy czy się uda ,) A tak spytam każdy sterownik to obsługuje ?czy mogą być znów jakieś komplikacje
  12. Witam,mam problem przyszło na wymianę wnętrza w moim a4;) nowa tapicerka posiada oświetlenie klamek oraz lampki u dołu drzwi, niestety po podłączeniu wszystkiego nic się nie dzieje ; ( pytanko czy tam trzeba coś kodowac ?dodam że w starej tapicerce nie było oświetlenia ,wiem że jeśli chodzi o oświetlenie wnętrza trzeba zobaczyć jak się posiada sterownik ale na temat oświetlenia dzwi nie mogę nic znaleźć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.