-
krecacy sie wiatrak na zimnym silniku
sprawdzilem liczniki vagiem wszystkie wskazowki sie ruszaja ja juz niewiem a jeszcze jedno pytanko na vagu wyszedl mi blad 00785 czujnik temperatury w desce g56 ma to cis wspolnego z ogrzewaniem gdzie on jest wykrecilem klimatronik i nigdzie go nie moge znajsc
-
krecacy sie wiatrak na zimnym silniku
dziwna sprawa dzis doszedl orginalny czujnik tem i po podlaczeniu dalej nie poazuje temp przejechalem 70km i dalej stoi na 60 gdzie jeszcze szukac
-
krecacy sie wiatrak na zimnym silniku
dzieki oliver za odpowiedz pomocna a vagu wyszlo czujnik g52 tamperatura w desce a mozesz mi powiedziec czy ma to cos wspolnego z grzaniem w srodku???
-
krecacy sie wiatrak na zimnym silniku
oledzy bardzo prosze o pomoc mam audi a4 b5 1.9tdi slabo mi ogrzewa srodek i nie pokazuje temperatury na liczniku termostat jest dobry bo gorny waz jest cieply dolny zimny zastanawia mnie jedno dlaczego na zimnym aucie gdy tylko zapale zaraz sie wlancza wentylator na chlodnicy co to moze byc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam stalem sie posiadaczem a4 i doloczylem so waszego klubu mysle ze bedziemy pomagac sobie na wzajem
-
Sprzeglo do wymiany?
wymieniac przy tym odrazu dwumas i jakie sprzego najlepiej kupic luka???
-
Sprzeglo do wymiany?
witam moj objaw jest tez podobny z tym ze w a4 1.9tdi 110km 1996 r z tym ze auto na 1 jedzie normalnie 2 3 4 6 juz sa problemy po nacisnieciu sprzegla i zmiany z 1 na 2 auto wyje i nie jedzie tak jak by bylo na luzie gazowane tak samo na innych biegach gdy na biegu jalowym nacisne sprzeglo slychac szelest a gdy na zgaszonym naciskam sprzeglo to cos piszczy dziekuje za pomoc
Krzysiu Aga
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta