-
Dziwny dźwoęk w automacie na postoju na P i N
Witam zauważyłem dzisiaj (auto mam od miesiąca i mogłem tego wcześniej nie zauważyć) ze na postoju na biegach P i N jak sie naciśnie lekko hamulec to słychać cos w skrzyni takie hrobotanie,słychać to tylko na początku wciskania hamulca(lub na samym końcu jak sie go puszcz),mechanik mi powiedział ze nie ma sie czym przejmować na zapas ale wolę się upewnić tutaj,może ktoś miał już taki przypadek
-
Przyciemnianie szyb
Przyciemnieniłem dzisiaj jednak tylko sam tył na maxa a na fotochromie mi nie zależy
-
Przyciemnianie szyb
No właśnie ja mam problem ze do niemiec bede jeździł co jakis czas i sie zastanawiam czy minimalnie przód przyciemnić czy tylko tył na maxa,bo tam jak sie doczepia to nie ma przebacz
-
Przyciemnianie szyb
No super wyglada pewnie tym najjaśniejszym z przodu jest obklejone,a kontrole miałeś juz jakąś? Mam jeszcze pytanie bo na Allegro sa 2 rodzaje emblematu S-line na grill (wciskane i na śrubki) i nie wiem który zamówić
-
Kto z Łodzi lub okolicy?
Szukam osoby z Łodzi,Pabianic lub okolicy która pomogła podpowiedziała mi co mogę zmienić w mojej A4,chodzi mi głównie o jakiś tuning optyczny,pozdrawiam
-
Przyciemnianie szyb
Pokaz zdjecie auta,a z przodu masz tez zaklejone?
-
Przyciemnianie szyb
Witam,mam sline sedan czarna a4 b8 i mam dylemat czy przyciemnić szyby i jezeli tak to jak ciemna folia i czy tylko tył czy przednie szyby delikatnie tez przyciemnić,moze ktoś mi doradzi?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam użytkowników a4
-
Czy kupować nowe koła czy same opony
Witam, Kupiłem niedawno a4 b8 sline z oryginalnymi felgami S-line (opony245 45 18) i nie wiem czy na zimę zmieniać tylko opony na zimowe czy całe koła kupować?dodam ze teraz bardzo dobrE mi sie jeździ na tych kołach bo 80% robię na autostradach,po mieście tez nie narzekam a myślałem ze na tak dużych Delfach bedzie tragedia
MateuszS-line
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta