Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MateuszS-line

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam zauważyłem dzisiaj (auto mam od miesiąca i mogłem tego wcześniej nie zauważyć) ze na postoju na biegach P i N jak sie naciśnie lekko hamulec to słychać cos w skrzyni takie hrobotanie,słychać to tylko na początku wciskania hamulca(lub na samym końcu jak sie go puszcz),mechanik mi powiedział ze nie ma sie czym przejmować na zapas ale wolę się upewnić tutaj,może ktoś miał już taki przypadek
  2. Przyciemnieniłem dzisiaj jednak tylko sam tył na maxa a na fotochromie mi nie zależy
  3. No właśnie ja mam problem ze do niemiec bede jeździł co jakis czas i sie zastanawiam czy minimalnie przód przyciemnić czy tylko tył na maxa,bo tam jak sie doczepia to nie ma przebacz
  4. No super wyglada pewnie tym najjaśniejszym z przodu jest obklejone,a kontrole miałeś juz jakąś? Mam jeszcze pytanie bo na Allegro sa 2 rodzaje emblematu S-line na grill (wciskane i na śrubki) i nie wiem który zamówić
  5. Szukam osoby z Łodzi,Pabianic lub okolicy która pomogła podpowiedziała mi co mogę zmienić w mojej A4,chodzi mi głównie o jakiś tuning optyczny,pozdrawiam
  6. Pokaz zdjecie auta,a z przodu masz tez zaklejone?
  7. MateuszS-line opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam,mam sline sedan czarna a4 b8 i mam dylemat czy przyciemnić szyby i jezeli tak to jak ciemna folia i czy tylko tył czy przednie szyby delikatnie tez przyciemnić,moze ktoś mi doradzi?
  8. Witam i pozdrawiam użytkowników a4
  9. Witam, Kupiłem niedawno a4 b8 sline z oryginalnymi felgami S-line (opony245 45 18) i nie wiem czy na zimę zmieniać tylko opony na zimowe czy całe koła kupować?dodam ze teraz bardzo dobrE mi sie jeździ na tych kołach bo 80% robię na autostradach,po mieście tez nie narzekam a myślałem ze na tak dużych Delfach bedzie tragedia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.