Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

oponylux

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Za wyjątkiem Kormorana wszystkie opony, które wymieniłeś to daleki wschód.
  2. Kormorany szału nie robią. Jeszcze na lato to ok, ale zima... poza tym ta dożywotnia gwarancja to nie do końca prawda, 10 lat lub do zużycia bieżnika.
  3. To teraz tak: Matadory - jest dosyć dużo reklamacji w sytuacji, gdy ktoś nie pilnuje ciśnienia, robią się balony Winterhawk 3 - moim zdaniem z zimowych Firestone'ów Winterhawk 2 był dobrym bieżnikiem, trójka producentowi nie wyszła Barum - ok, jeżeli chcemy przyoszczędzić, ale to nie są dobre opony na trudniejszą zimę. Dunlop/Goodyear kontra Nokian - dwa pierwsze bardziej na zimę zachodnio-europejską, Nokian typowo na śnieg. Jeśli jeździsz tylko po dużym mieście bierz Dunlop/Goodyear w innym wypadku Nokian jest fajną opcją. Sam jeżdżę na Nokianach. Co do tego gdzie kupić opony zimowe to oczywiście, że w internecie. Wulkanizatorzy na miejscu mają wyższe ceny, rzadko kiedy pilnują dobrego przechowywania opon i najczęściej próbują wcisnąć to, co im zalega. Jedyny plus jest taki, że można je obejrzeć i są "od ręki".
  4. To jedna z najlepszych opon letnich w mniejszych rozmiarach więc nic dziwnego
  5. Jedna nie chciała się wyważyć, druga mocno chodziła na boki. Performance są nieco twardsze niż zwykłe UG, zależy jak jeździsz.
  6. 3 różne opony. Conti to opona najbardziej miękka i najbardziej komfortowa, jednocześnie najszybciej się ściera jeżeli ktoś ma ciężką nogę. Pirelli - najbardziej twarda, ale i dosyć głośna. Dunlop - bardziej cichy i nieco mniej twardy niż Pirelli.
  7. To nie teoria tylko fakt. Tak jak napisałem gdzieś wcześniej w Finlandii jest tylko produkcji INTERWENCYJNA. Jeżeli fabryka rosyjska się nie wyrabia to wtedy dorabiają coś w Finlandii. Ponieważ D4 rewelacyjnie się sprzedaje zapewne musieli produkcję otworzyć. A co do jakości to powiem tak. Sprzedaję rocznie kilkanaście tysięcy Nokianów. Miałem 2 reklamacje, z czego 1 rosyjska i 1 fińska. Naprawdę nie da się rozróżnić gdzie są produkowane.
  8. Ja mam już zmienione. Jakby się zrobiło +20 to ci się opony zetrą wcześniej, tak jak jest teraz w zasadzie nie zauważysz różnicy. Plus wymiany teraz miałem taki, że zrobiłem to ze względnym spokojem, bez kilometrowych kolejek. W przyszłym tygodniu z okazji 1 listopada należy spodziewać się sajgonu w warsztatach.
  9. Po zakupie pytasz o opinię?
  10. Nie, w tym kontekście mniej bujają na zakrętach - boki są bardziej sztywne.
  11. Lubisz przygrzać i masz dobre drogi - bierz Pirelli (ale licz się, że są głośniejsze) Dunlopy - bardziej ciche ale też bardziej miękkie.
  12. Tak, Dębica na śniegu radzi sobie nieźle. Na allegro znajdziesz też moją aukcję http://allegro.pl/4x-opony-zimowe-debica-frigo-2-195-65r15-91t-2015-i5712418604.html, parę złotych zaoszczędzisz. Pytanie jak taka Dębica będzie zachowywać się po 2-3 sezonach... przykładowo letnie opony Dębicy po 3 sezonach na mokrym są śliskie jak łyżwy na lodzie. Dębica ogólnie nie jest szałową oponą, ale ze śniegiem sobie radzi.
  13. Tak, Dębica na śniegu radzi sobie nieźle. Na allegro znajdziesz też moją aukcję http://allegro.pl/4x-opony-zimowe-debica-frigo-2-195-65r15-91t-2015-i5712418604.html, parę złotych zaoszczędzisz.
  14. Z tych trzech najciekawsza jest Sava, ale Dębica Hp wiele gorsza nie jest. Barumy są najmniej ciekawą oponą, są dosłownie nijakie, ani to do szybszej jazdy ani do śniegu.
  15. Jeszcze nieco inna mieszanka, większość producentów też tutaj wprowadza zmiany, zwłaszcza w wypadku podniesienia indeksu prędkości.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.