Treść opublikowana przez j_lucas
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Mega kozak!
-
Czarna A4 B6 by Mati
Ze zdjęć wynika że zadbane auto. A ja natomiast nie wyobrażam sobie na dłuższą metę jeździć bez przekładki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Wzmacniacz - mostkowanie
Coś takiego
-
Zwrot przerejestrowanego samochodu sprzedającemu
Nawet jeśli kwota na obu umowach jest kata sama?
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
mega!
-
Radio do 400 zł
Ja posiadam takiego clariona (CZ202ER) świeci na czerwono, więc jako tako pasuje Chętnie zamienę za Concerta II z dopłatą z mojej strony.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Kod do radia
Raczej nie. Ale może jakis mega fart / zbieg okoliczności. Nie wiem jak to jest w przypadku RNS ale "specjaliści" elektronicy odczytują wszystkie potrzebne informacji z pamięci eprom. A szukanie w internecie kalkulatora czy generatora kodu z numeru seryjnego sobie podaruj - nie działa, szkoda czasu
-
Zwrot przerejestrowanego samochodu sprzedającemu
Przy zakupie była taka wada, że kierunki nie mrugały podczas zamykania czy otwierania auta. Założyłem, że albo w komputerze jest wyłączone, albo jakiś czujnik padł, ponieważ wszystkie drzwi się zamykały. Po pewnym czasie, zaczęło mnie to irytować, że nie mruga gdyż nie wiedziałem czasem czy sygnał z pilota dotarł do auta i czy się drzwi pozamykały. Sam nie byłem w stanie ustalić przyczyny awarii, więc pojechałem do gościa który się zajmuje takimi sprawami. Rozdłubał instalację i powiedział, że takiego bałaganu dawno nie widział. Że sporo namieszane itp... Więc udałem sie na porządny przegląd... no i okazało się że auto to "2 in 1"... Tak, kwota oddana taka jak zapłaciłem. Ale troszkę stratny jestem, koszty rejestracji, podatek itp...
-
Kod do radia
Z tego co obiło mi się o uszy to kod w ASO z bazy danych są w stanie odczytać.
-
Zwrot przerejestrowanego samochodu sprzedającemu
Dzięki. Mam nadzieję że nie wyskoczą żadne dodatkowe koszty z mojej strony.
-
Zwrot przerejestrowanego samochodu sprzedającemu
Cześć Taka oto sytuacja. Zakupiłem samochód (od osoby prywatnej), który okazał się miną. Miną prawie miesiąc od zakupu. Dogadałem się ze sprzedającym, że oddam mu auto - tu nie ma problemów. Problem taki, że auto zostało już przerejestrowane. Jest jakaś procedura na "odkręcenie" procesu rejestracji? Czy jedyna opcja to odsprzedać samochód poprzedniemu właścicielowi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Z naklejki na klapie avanta za którym oczekiwałem na zmianę świateł.
-
SZCZECIN - montaż tempomatu a4 b6
45min i zrobione. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Zero problemów. Dziękiję mieto3 za pomoc. POLECAM!
-
SZCZECIN - montaż tempomatu a4 b6
Cześć Szukam osoby ze Szczecina (lub okolic) która podejmie się montażu tempomatu w moim a4 b6 avant.
-
Błędne odczyty chwilowego spalania w kolorowym FIS
I wszystko jasne. Dzięki.
-
Błędne odczyty chwilowego spalania w kolorowym FIS
Dzięki Michał. Już mnie stres łapał
-
Błędne odczyty chwilowego spalania w kolorowym FIS
Cześć Zakupiłem a4 b6 (1.9 TDI - 2002 rok, silnik 130) tydzień temu. Wcześniej posiadałem passata (1.9 TDI - 2005 rok, silnik 130). Co mnie zastanawia to wskazania na FISie spalania podczas postoju (na biegu jałowym). Otóż FIS pokazuje mi 4l. Gdzie passat pokazywał 0.9 lub 1.1 (gdy klimatyzacja włączona) Ciekaw mnie jakie spalanie wam pokazuje FIS. Jeszcze nie zjeździłem pełnego zbiornika, więc nie liczyłem czy coś jest nie tak ze spalaniem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam klubowiczów i pozdrawiam.