-
Wypadanie zapłonu 16684, 16685
Panowie rozwiązaliście problem? Moje błedy: 17743 - Shareware Version. To Decode all DTC's 008 - Please Register/Activate - Intermittent 16684 - Shareware Version. To Decode all DTC's 001 - Please Register/Activate - Intermittent 16685 - Shareware Version. To Decode all DTC's 001 - Please Register/Activate - Intermittent 16686 - Shareware Version. To Decode all DTC's 001 - Please Register/Activate - Intermittent Objawy, zawsze rano lub jak postoi auto 10 godzin to wypada zapłon na chwile i podczas rozpędzania się tak do 3 biegu potrafi przerywać, jak włożę 4 to już temp silnika jest i jedzie normalnie.
-
A4 B6 1.8T by Tomek98
Po małych zmianach
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja byłem przed 15 i nikogo nie było i zaraz po 15 pojechałem. Chyba się mijaliśmy na akademickiej.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
721 886 551 Z okolic Zamościa.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Ok. To po niemieckich autostradach.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
szukam felg z Opla Opc jest dużo 5x110 bo to ori a 5x112 to jakies Chiny moga być.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam, planuje zmienic fele na inne ale z rozstawem 5x110 i sruby pływajace. można coś takiego zakładać jak jeżdzę autem z predkoscia do 180km/h
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
kupione z aukcji nr 2. Dzięki
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Które z tych aukcji wybrać? Szukam do swojej B6 1.8T 150km na tylna oś, wg opisów każde pasują tylko skąd tak rozbieżna cena? http://allegro.pl/ferodo-klocki-tyl-audi-a3-8p-a4-b6-b7-a6-c6-tt-i5232276340.html#tabsAnchor http://allegro.pl/ferodo-klocki-hamulcowe-tyl-audi-a4-b6-i4947240533.html http://allegro.pl/ferodo-klocki-hamulcowe-tyl-audi-a4-b6-i5477868069.html http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-tyl-ferodo-audi-a3-a4-b5-b6-a6-c5-i5287488557.html
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
W esce mówili chyba ze coś po południu ma być, jakieś konkursy na najniższy samochód i najładniejszy tuningowany itd.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dzisiaj są: IX Urodziny CultStyleZamość, Parking Twierdza Za kominem
-
Polecane opony zimowe
Ja od dzisiaj jeżdżę na oponach Riken Snowtime B2 kupione na tej aukcji http://allegro.pl/4x-riken-205-55r16-snowtime-b2-gr-michelin-zima-i5589881874.html i jak na razie jestem zadowolony, typowa budżetówka za śmieszną kasę. Czytałem dużo w sieci zanim je kupiłem i wszyscy polecali i ja też. Na suchym i mokrym asfalcie jest ok a na śniegu czas pokaże.
-
[B6 AVJ] 1.8T Q // LED DRL // HYBRID-BOV // LISTWY S4 // ULTER 90 // 2DIN KENWOOD
Ładna. Po założeniu końcówek jest jakaś różnica dźwięku? sam polowałem na quattro tylko wszystko daleko było
-
A4 B6 1.8T by Tomek98
Dziekować. Tak, jasna tapicerka trudna w utrzymaniu ale myślę że wystarczy dbać i będzie ok. A w ostatnich dniach audiiczka dostała nowe buciki i calutki kpl rozrząd.
-
A4 B6 1.8T by Tomek98
Witam. Na początek parę info o aucie które mam od 3tyg. Audi A4 B6 1.8 T 150ps Rok 2001rok. Wyposażenie: -Komputer pokładowy -Tempomat -Parktronic tył -4el. szyby -Skóra -Pełna elektryka foteli we wszystkich kierunkach -dzielona tylna kanapa itd... Zrobione: -Przyciemnione wszystkie szyby -Felgi 18" MOMO REDS z oponami 225/40 -Końcówki wydechu Ulter 90 -Podniesiona moc Zdjęcia
Tomek98
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta