-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A bo myśle nad kupnem i chciałem parę opinii usłyszeć na temat tego modelu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Panowie śmiga może któryś z was A4 B6 1.8 T ?- Wymiana głośników
Niestety nadeszła ta chwila kiedy wszystkie głośniki zaczęły charczeć w mojej b5 Może mi ktoś polecić jakiś dobry zestaw głośników na przód i tył w miarę rozsądnej cenie ? Uprzedzam ,że nie chce kupić używek ori bo miałem już nieprzyjemności z tego powodu Dodam ,że to Sedanik Będę bardzo wdzięczny- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Panowie szybkie pytanko , mam okazje kupić lampki polift w niezłej cenie tylko w jednej brakuje jednego mocowania . Będzie się trzymała czy raczej może być to problem ? Dodam ,że chciałem je do przedlifta wsadzić- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Panowie dzięki za pomoc z najbliższym czasie skontaktuje się z Orzeszkiem A tak na marginesie może będzie ktoś zainteresowany : http://olx.pl/oferta/tlumik-sportowu-atu-srodkowy-veneporte-CID5-IDfvuRN.html- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
+48 607 284 434 Dzięki bardzo- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jakieś namiary kolego ?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Siemka panowie ,zajmuje sie tutaj ktos czyszczeniem calej tapicerki samochodowej ? Pozdrawiam- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzieki- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Siemka Macie jakiego sprawdzonego fachowca ,ktory zajmuje sie praniem tapicerki samochodowej w rozsadnej cenie ? Tak do 10km od Rybnika ^^ Ps . Mam do opchniecia tlumik sportowy firmy ATU moze ktos bedzie zainteresowany ^^- Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Kolego pozazdroscic i pogratulowac autka , naprawde kosa Jezeli to nie byl by problem to mozesz mi na pw napisac ile lacznie wyszlo Cie autko z zakupem i niezbednymi naprawami + lpg Pozdrawiam- Seryjny tłumik ?
Kurcze zapomniałem o tym temacie Wydech został wymieniony I szczerze widzę poprawe- Przyciemnienie szyb
Kolego ja przyciemnialem z ojcem szyby w jego Mazdzie w kombiku i odradzam ... Naprawde mordega i efekt mierny ,lepiej oddac autko do specjalisty- Seryjny tłumik ?
Witam Dzisiaj byłem u mechanika ze swoją niunią , po gadce szmatce temat zaczął się wokół mojego tłumika odnośnie mechanik zaproponował mi wymianę na seryjny tłumik z B5 1.6 bo jak twierdzi obecny ,który mam ( autko miało taki jak go kupiłem ) może mi je zamulać i jest już dosyć ,, zużyty " . Co o tym sądzicie ? Dodam ,że ten obecny moim zdaniem nie pasuje do mojej A4 bo jest dosyć masywny i ma jedno mocowanie na gumy przez co jest lekko skrzywiony - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście