Treść opublikowana przez Gowsze
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Kup na przód sprężyny eibacha -30 Widzialem same zestawy nie widzialem na sam przod
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Witam mam problem z doborem sprężyn do mojej a4 b6 1.8T 2002 sedan Po założeniu instalacji Lpg tył mi siadł i ładne wygląda a przód mam uniesiony o 3,5cm więcej od tyłu szukam jakiś sprężyn zęby przód obniżyć zęby się wyrównało i nie wiem jak mam dobrać po kolorach czy modelu wiec zwracam się z prośba o pomoc jakie mam kupić
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam mam problem z doborem sprężyn do mojej a4 b6 1.8T 2002 sedan Po założeniu instalacji Lpg tył mi siadł i ładne wygląda a przód mam uniesiony o 3,5cm więcej od tyłu szukam jakiś sprężyn zęby przód obniżyć zęby się wyrównało i nie wiem jak mam dobrać po kolorach czy modelu wiec zwracam się z prośba o pomoc jakie mam kupić
-
Podnoszenie szyb
podłączyłem 2 sterownik szyb i nic kompletnie dziwna sprawa na tym co mam naciskając przycisk słychać przekaźniki w silniczku ale nie rusza możesz linka podać z łaski swojej
-
Podnoszenie szyb
sprawdzona wszystko wpozadku wiec zostaje mi podmienienie sterownika od szyb . wogole takie pytanie wymieniając cały ten moduł z silniczkiem trzeba go dopisać czy po podpięciu powinien działać?
-
Podnoszenie szyb
to możne coś konkretniej napisz gdzie szukać u czego bo z tego co wiem sygnal z MK idzie bezpośrednio do prawych drzwi
-
Podnoszenie szyb
wogole nie dzialaja
-
Podnoszenie szyb
pasażera bo tam nie działa mi ani w drzwiach kierowcy ani pasażera przycisk nie raguje
-
Podnoszenie szyb
Podnośniki mam 2 są idealne nawet jeśli nie wsadzę silniczka tez nie działa i się zastanawiam co czy ten silniczek z sterownikiem czy moduł komfortu czy gdzieś kabel pod deska
-
Podnoszenie szyb
Miałem odpięta tapicerkę wiec pewnie cześć błędów od tego http://www.directupload.net/file/d/4130/jimkxavs_jpg.htm
-
Podnoszenie szyb
Witam mam następujący problem posiadam a4 b6 mam problem z otwieraniem zamykaniem szyby pasażera ogólnie nie działa choć po naciśnięciu przycisku przez chwilkę słychać przekaźnik po chwili na naciskanie już nie reaguje . silniczki mam 2 wiec wykluczam spalenie odłączałem akumulator kable sprawdziłem nie widać przerwania nie mam już pomysłu . a tak ogólnie widziałem ze już chyba ktoś coś kombinował i wymieniał cały ten sterowniczek i nie wiem czy ogólnie jest założony dobry . da się sprawdzić jakoś czy on jet właściwy bo szukając używki widzę ze sprzedają przypisane do drzwi
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
podaj ktoś linka do tego motula i LM żebym czegoś chu.... nie kupił i co płukankę tez zrobić ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
NIe mam wyjścia zmienie ten olej mam nadzieje ze ustana te stukania i nie wiem czy jeszcze płukankę strzelic
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Chyba faktycznie zmienię z tego castrola tylko motul czy LM a dokładnie oznaczenia
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Nie tyle szumi co stuka własnie sie zastanawiałem nad tym lecz che miec kilka opini
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Witam mam mały problem kopiłem a4 b6 1.8 T 254 tys widziałem ze był ciągle lny olej 5w30 i ostatnio ktoś zmienił na 10w40 przyszła moja kolej na wymianę zmieniłem na 5w40 castrol edge i po odpaleniu zaczelem słyszeć jak coś szumi myślałem ze to napinacz łańcuszka lecz to chyba popychacze da się coś na to poradzić czy zmienic na 10 w 40 ?? może ktoś miał taki problem